Zaregistruj se a získej okamžitě slevu 2% na tento nákup a až 10% pro tvoje další nákupy.

Vánoční dárek pro muže. Darujte mu k vánocům zdraví!

Vánoce se kvapem blíží, proto neodkládejte nákup dárků na poslední chvíli.

Darujte letos pod stromeček něco užitečné, DARUJTE mu k vánocům zdraví!

Naše nová nabídka sady pro muže 
za zvýhodněnou cenu 1400KČ (cca 54EUR).

Zboží doručujeme do ČR i SR.

darek pro muze 1

Vyjímečná sada speciálně navržených produktů pro MUŽE!

Vitamíny a minerály, které muži potřebují každý den na správné fungování. Obsahuje výběr nejprodávanějších produktů, které přispívají k udržení dobrého fyzického a zároveň i psychického zdraví.

darek pro muze 2

Proč zvolit tenhle balík jako vánoční dárek pro vaší ženu?

Silné tělo, kosti a kloby?

Glukosamin Chondroitin MSMMSM je určeny zejména pro lidi mající obtíže s klouby, které jim způsobují nepříjemné bolesti. Speciálně je ocení muži, sportovci či lidé starších věkových kategorií, kteří jsou na problémy s klouby náchylnější.Dále má silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organismu působí pozitivně, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Pomáhá při poruchách imunitního systému a hojí rány a  taky pomáhá při pylových a potravinových alergiích.

Joint Pro-kloubní výživa- Svým unikátním složením působí přímo na danou problematiku, což zaručuje vysokou účinnost. Doplněk je vhodný pro všechny, kteří chtějí pečovat o kloubní pouzdro jako celek a chtějí pro svůj pohybový aparát udělat maximum a pro všechny, kteří nadměrně zatěžují své klouby - sportovci, fyzicky pracujíci a tak dále.

Silná imunita a nervy?

Vitamin  C přspívá k správnému fungování nervového systému, normální psychice, právnému fungování imunitního systému, regulaci hormonální činnosti, udržení správného fungování imunitního systému během intenzivní námahy a po ní, správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci pokožky.

Rychlá regenerace?

Vápník + Hořčík tekutý v kapslích -  podporuje zdravou regeneraci a činnost svalů, přispívá ke správné srážlivosti krve a k látkové přeměně, přispívá k správnému metabolismu pro tvorbu energie a správnému fungování svalů. Nedostatek vápníku vede k zubnímu kazu a demineralizaci kostí.

Ostatní mužské věci v plné síle?

Multi VITAMINERAL PREMIUM - Obsahuje více než 32 aktivních látek zajišťuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví. 

Vánoční dárek pro vašeho muže nakupujte zde 

https://www.drvitamin.cz/vitaminy-a-mineraly/kombinace-vitaminu-pro-muze/

Tip na úsporu: Registrujte se před nákupem a získate ihned 2% slevu. Doprava od 1500Kč (60Eur) ZDARMA!

darek pro muze 3