Zaregistruj se a získej okamžitě slevu 2% na tento nákup a až 10% pro tvoje další nákupy.

Věrnostní klub Dr.Vitamin

Co je věrnostní klub Dr.Vitamin?

Je to roční věrnostní slevový program. To znamená, že pokud jste členem, čím více nakoupíte, tím větší slevu dostanete na další nákupy v daném roce.Na nejvyšší úrovni věrnosti můžete dostat až 10% slevu na všechny nákupy. Také bychom rádi podotkli, že i když nejste členem, tak při všech nákupech nad 1500Kč máte dopravu zdarma.

Jak klub funguje?

Klub má 3 úrovně věrnosti. Hned po registraci se nacházíte v první úrovni a dostáváte ke každému nákupu 2% slevu.

Pokud se chcete posunout na vyšší úroveň, hodnota vašich nákupů v daném roce musí přesáhnout minimální částku určenou pro danou úroveň. Pro dosažení druhé úrovně musí hodnota vašich nákupů dosáhnout alespoň 3000 Kč. Na druhé úrovni věrnosti máte ke každému nákupu 5% slevu. Pro dosažení třetí úrovně musí hodnota vašich nákupů dosáhnout alespoň 10 000 Kč. Na třetí úrovni věrnosti máte ke každému nákupu až 10% slevu.

Úroveň věrnosti Minimální částka Procento slevy
1           0 Kč 2%
2   3 000 Kč 5%
3 10 000 Kč 10%


Na slevu z vyšší úrovně máte nárok až při další objednávce. Příkladová situace: Jste člen první úrovně a uděláte objednávku v hodnotě 5000Kč. Na tuhle objednávku budete mít na základě věrnostního klubu slevu 2%. Avšak po dokončení této objednávky budete mít na další objednávku slevu 5%.

Slevy z věrnostního klubu se dají kombinovat i se slevovými kupóny, avšak pouze do maximální slevy 15%.

Pokud už jste členem, můžete se na svou aktuální slevu podívat ZDE.

Jak se stát členem klubu?

Stát se členem je jednoduché! Stačí když se zaregistrujete ZDE. Po úspěšné registraci můžete ihned využít svou nově získanou slevu.

Pokud máte zájem o slevy navíc, doporučujeme při registraci zaškrtnout kolonku "Chci odebírat newslettery". My Vám pak budeme pravidelně zasílat emaily se slevovými kupóny, nebo různými zajímavostmi o vitaminech a doplňcích výživy.

Sleva 2% na první objednávku.

Na uplatnění slevy na první objednávku je nutné se nejprve registrovat ZDE.

Zaškrtnutí "registrace" přímo při první objednávce aktivuje slevu až následně.