Zaregistruj se a získej okamžitě slevu 2% na tento nákup a až 10% pro tvoje další nákupy.

MultiVitaminová Energie Aktiv 30

Kód: 228
Novinka
5 hodnocení
200 Kč 6,67 Kč / 1 ks
Skladem (> 5 ks)

Obsahuje látky, které pomáhají při celkovém oslabení organismu, dodávají tělu potřebné vitaminy a minerály při sportu, redukčních dietách, při zvýšené fyzické a psychické námaze a snižují únavu a vyčerpání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svým složením je multivitaminová Energie Aktiv navržená pro lidi s vysokým fyzickým nebo psychickým pracovním nasazením. Pokud máte náročnou psychickou nebo fyzickou práci, nebo těžší období, Aktiv Vám pomůže, abyste měli všechno, co vaše tělo pro regeneraci a tvorbu energie potřebuje a abyste se cítili dobře.

Multivitaminová Energie Aktiv je multivitaminový a multiminerální doplněk stravy, vyráběný novou technologií tekutých vitaminů. To je výhoda této nové technologie oproti běžným multivitaminům v tabletách, ve kterých jsou vitaminy velmi silně slisované, a tělo z nich nedokáže mít plnohodnotný účinek.

Extra silná Multivitamínová Energie Aktiv je vyvinutá podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu. Obsahuje 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Multivitamin s minerály je určen pro dlouhodobé a pravidelné užívání. Jeho velkým plusem je chuť a hlavně forma.Výhodné balení plné vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek pro dostatek energie, svěžesti a normální fungování imunity. 

Obsahuje látky, které pomáhají při celkovém oslabení organismu, dodávají tělu potřebné vitaminy a minerály při sportu, redukčních dietách, při zvýšené fyzické a psychické námaze a snižují únavu a vyčerpání.

Díky praktickému balení po 6 kapslích v blistru (plátu) si je může vzít každý člen rodiny s sebou do práce či do školy.

Technologie tekutých vitaminů:

Želatinová kapsle se lehce polyká, v žaludku se jednoduše rozpustí a nezatěžuje ho. Neobsahuje žádné aditivní spojovací či konzervační látky jako „klasické tablety“.
Nenajdete v ní také žádný cukr ani umělá sladidla, ochucovadla či povzbuzující látky – pouze všechny základní vitaminy a minerály, které Vaše tělo potřebuje. Uvnitř želatinové kapsle je tekutina.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: