Kloubní výživa (glukosamin, chondroitin, MSM, žraločí chrupavka + 6 bylin) - 60 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
47 hodnocení
330 Kč 5,50 Kč / 1 ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kloubní výživa od Dr.Vitamin se vyznačuje významným obsahem účinných látek a přináší péči o klouby a pohybový aparát. Svým unikátním složením působí přímo na danou problematiku, což zaručuje vysokou účinnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kloubní výživa

Kloubní výživa od Dr.Vitamin se vyznačuje významným obsahem účinných látek a přináší péči o klouby a pohybový aparát. Svým unikátním složením působí přímo na danou problematiku, což zaručuje vysokou účinnost.

Doplněk je vhodný pro všechny, kteří chtějí pečovat o kloubní pouzdro jako celek a chtějí pro svůj pohybový aparát udělat maximum a pro všechny, kteří nadměrně zatěžují své klouby - sportovci, fyzicky pracující, ale i dospívající v období růstu, senioři ...

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Chrupavka je pojivová tkáň, která se skládá z chondrocytů (vlastních buněk chrupavky), kolagenních a elastických vláken (tvořících strukturu chrupavky) a amorfní mezibuněčné hmoty - z proteoglykanů. Pro správné a normální fungování chrupavky je důležité mít funkční kolagenové struktury, které zajišťují chrupavce tvar a pevnost.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát se vyskytují přirozeně v kloubech a chrupavkách. Avšak s přibývajícím věkem se snižuje schopnost sdružovat tyto látky v těle, proto je velmi vhodné doplňovat ve formě výživového doplňku.

Žraločí chrupavka je mucopolysacharidový komplex obsahující proteinové složky – denaturovaný kolagen a neproteinová složka – přírodní glukosamin a chondroitin. Tato kombinice účinných látek obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů. Žraločí chrupavka má dlouhou tradici v čínské medicíně a pro zdravotní účinky je uctívána v celé Asii a uznávána po celém světě. Žraločí chrupavka se používá při degenerativních poruchách kloubů nebo u lidí s vyšší mírou zátěže na klouby.

Čím Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát prospívají?

- pomáhají zmírnit bolest při artróze, osteoporóze a jiných onemocněních
- pomáhají zlepšit zdraví kloubů
- Glukozamín je potřebný na výrobu glykozaminoglykanu, molekuly používané na tvorbu a opravu chrupavek a jiných tělesných tkání

Čím MSM (methylsulfonylmethan) prospívá?

  • pomáhá při snižování bolesti kloubů
  • pomáhá při zmírňování zánětů
  • prispieva k dobrému vzhledu a zdraví pokožky
  • pomáhá zmírňovat alergické projevy
  • urychluje zotavování (rekonvalescenci) po cvičení nebo jiné psychické či fyzické zátěži

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vitamin CGlukosamin Chondroitin MSM, Kolagen, Kyselina Hyaluronova.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: