Andreas Jopp: Rizikový faktor nedostatek vitamínu - česky

Kód: 224
4 hodnocení
395 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2020

Tato kniha odpovídá na všechny otázky kolem vitaminů. Zjistíte, jakých vitaminů je největší nedostatek, kolik vitaminů potřebujeme pro optimální ochranu buněk, jak škodlivé látky zvyšují potřebu vitaminů, které vitaminy je možné předávkovat a jak se kupují vitaminové produkty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kniha odpovídá na všechny otázky kolem vitaminů. Zjistíte, jakých vitaminů je největší nedostatek, kolik vitaminů potřebujeme pro optimální ochranu buněk, jak škodlivé látky zvyšují potřebu vitaminů, které vitaminy je možné předávkovat a jak se kupují vitaminové produkty. Patříte k lidem, kteří díky své situaci, věku nebo nemoci mají mimořádnou potřebu vitaminů, jako lidé s velkým stresem, ženy, děti, starší lidé, diabetici, pacienti s rakovinou, chronicky nemocní nebo sportovci? Potom zde naleznete nejdůležitejší tipy pro optimální použití vitaminů.

Vitaminy jsou tou nejlepší zdravotní pojistkou. Protože optimální hodnoty vitaminů v krvi snižují riziko rakoviny, srdečně-cévních onemocnění, stařecké demence a osteoporózy. Vitaminy řídí ochranu, tvorbu a opravy buněk. Díky vitaminům dostanete Váš imunitní systém a látkovou výměnu do špičkové formy. Jste fit  v každodenním životě soustředění a duševně výkonnější méně nemocní rychleji zdraví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: