Multivitamin pro děti (třešeň) - 17 vitamínů a minerálů- 90 tab.

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
59 hodnocení
450 Kč 5 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023

Chcete svému děťátku dopřát pro jeho zdraví jen to nejlepší? Náš třešňový multivitamin ve tvaru roztomilých zvířátek si vaše děti zamilují. Je vyvinutý na míru tak, aby pokryl potřeby dětského těla. Oproti jiným dětským multivitaminem má přírodní třešňovou chuť a co je důležité, neobsahuje žádné geneticky modifikované látky (GMO), alergeny ani lepek a je vhodný i pro vegany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multivitamin pro děti

Náš třešňový multivitamin ve tvaru roztomilých zvířátek si vaše děti zamilují. Je vyvinutý na míru tak, aby pokryl potřeby dětského těla. Oproti jiným dětským multivitaminem má přírodní třešňovou chuť a co je důležité, neobsahuje žádné geneticky modifikované látky (GMO), alergeny ani lepek a je vhodný i pro vegany.

Děti často nemají rádi tablety - ať už léky nebo výživové doplňky. Jelikož naše multivitaminy chutnají jako bonbony, dají se cucat a mají veselé tvary, nebude problém, aby si vaše děti zvykli na zdravý životní styl a příjem vitaminů. Jsou vhodné pro děti od 3 let.

Každá tableta obsahuje 12 základních vitamínů (vitamíny A, B, C, D, E) a 5 minerálů a stopových prvků (zinek, vápník, železo, jód, měď), které zajistí správný vývoj a zdraví pro vaše děťátko.

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku


Čím Multivitamin pro děti prospívá?

  • přispívá k vývinu psychické stránky a kognitivních funkcí dítěte
  • přispívá k udržení normálních duševních stavů
  • podporuje správný růst kostí, zubů a činnost svalů
  • přispívá k udržení nervového systému a duševních funkcí
  • podporuje imunitní systém
  • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • podporuje metabolické pochody

Děti konzumují málo ovoce a zeleniny a často mají nedostatek různých vitamínů a minerálů. Potřebují mít však denní příjem všech vitamínů, aby se zajistilo zdraví a optimální vývoj, proto je dobré tyto mezery doplňovat pomocí doplňků stravy.

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Omega 3 pro děti - citronováVitamin C 500mg s Acerolou pro děti.

 

Nevyplňujte toto pole:
BC Avatar autora Věk pro užívání 22.3.2022 10:28
Dobrý den, u vitamínu je uvedeno, že je vhodný od 3 let. Je to kvůli složení tablet nebo jen z pohledu užívání, aby mladší děti neměly problém při spolknutí?
Odpovědět
D Avatar autora Věk pro užívání 26.2.2023 22:46
Dobrý den, je to uvedeno kvůli zákonu, musíme to uvádět na každý produkt. Je to cucavá tableta, takže s polykáním není problém - dá se i rozkousat.