98% produktů SKLADEM. Objednávky odesíláme obratem.

Chci zlepšit: Trávící soustava

traviaca_sustava

O co jde?

Znepříjemňuje vám život zvláštní pocit v žaludku, nafouknuté břicho, jednoduše špatné trávení. I když se při těchto potížích neumírá, nepodceňujte je. Optimální trávení je základem zdraví. Stále více lidí má však problémy. Dobré trávení nemusí být komplikované. Každé chronické potíže je třeba řešit.

Co radí odborníci?

,,Trávicí problémy patří mezi obtíže, které nás trápí poměrně často. Hlavní příčinou těchto neduhů jsou nesprávné stravovací návyky. Často přijímáme velké množství těžko stravitelnými potravin. Zanesené střevo, které obsahuje zbytky potravy, se stává vhodným prostředím pro množení bakterií, choroboplodných zárodků i parazitů. Pomalé trávení způsobuje nepříjemné zácpy a kvůli nim zůstávají nestrávené části potravy delší dobu v trávicím systému.
Aloe Vera je vhodná pro odstranění chronické zácpy, zrychluje peristaltiku střev. Pomáhá při pálení žáhy, zánětu žaludeční stěny, při problémech se slinivkou břišní, ledvinami, žaludečních a dvanácterníkových vředech, ulcerózní kolitidě, a protože podporuje vylučování žluči, je vhodná i při chorobách jater. Pomáhá i při akutní průjmu, protože snižuje vylučování vody, což zabraňuje dehydrataci.´´
      -- Doporučuje MUDr. Kamil Dvořák:  Aloe vera

Související produkty