98% produktů SKLADEM. Objednávky odesíláme obratem.

Chci zlepšit: Více kolagenu

O co jde?

Kolagen je nejčastější bílkovina v našem těle a je nalezena v naší kůži, kostech, svalech a šlachách. Je to jedena z nejdůležitějších živin, které mají pomoci zabránit stárnutí a aby naše tělo bylo silné a zdravé.
Naše tělo přirozeně produkuje kolagen, ale bohužel jak stárneme, jeho produkce se stále snižuje. Ve skutečnosti od 25. roku života množství kolagenu v našem těle klesá každý rok! Tento pokles kolagenu, je jedním z hlavních důvodů, proč začínáme mít vrásky, povislou kůži, bolesti kloubů a ve starším věku časté zlomeniny.
Kolagen má pro naše tělo velké množství výhod, jako je zlepšení pokožky, zdraví vlasů, snížení bolesti kloubů, zlepšení zdraví nehtů a dokonce může snížit výskyt celulitidy.

Co radí odborníci?

,,Bolí vás kolena? Máte problémy s klouby? Špatně se vám hojí zlomeniny? Trápí vás vrásky, celulitida? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, je velmi pravděpodobné, že vám v těle chybí právě kolagen, nejdůležitější stavební bílkovina v našem těle. Kolagen, základní stavební hmota v našem těle, tvoří pojivová tkáň pohybového aparátu. Představuje 30% všech bílkovin v těle, a dokonce až 70% sušiny kloubních chrupavek.
Glukosamin je oblíbeným doplňkem v kloubní výživě. Je to látka, která je hlavní složkou chrupavky, a je schopna absorbovat nárazy na naše klouby při pohybu. Glukosamin je kloubní výživa a jeden ze stavebních prvků chrupavky, díky čemuž má rozhodující vliv na udržení plné funkčnosti chrupavek, udržuje její pružnost, funkčnost, a zamezuje také jejímu poškození. Zmírňuje bolesti v kloubech, má protizánětlivé vlastnosti, pomáhá při léčbě příznaků souvisejících s věkem, jako je artritida či osteoartritida.´´
      -- Doporučuje MUDr. Kamil Dvořák: Vitamín C, Glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, kolagen

Související produkty