Výživové poradenství na míru 1 měsíc (jídelníček, trénink. plán, konzultace, týdenní kontrola)

3 hodnocení
ZDARMA
rudy služba
3 000 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Snažíte se zhubnout, nabrat svaly nebo si chcete udržet pevné zdraví a stále se vám to nedaří? Nemusí to být vždy jednoduchá cesta a proto jsme se rozhodli vám jí ulehčit! Díky službě „Výživový coaching“ budete mít k dispozici pomoc odborníka, který vám pomůže dosáhnout vaší vysněné postavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snažíte se zhubnout, nabrat svaly nebo si chcete udržet pevné zdraví a stále se vám to nedaří? Nemusí to být vždy jednoduchá cesta a proto jsme se rozhodli vám jí ulehčit! Díky službě „Výživový coaching“ budete mít k dispozici pomoc odborníka, který vám pomůže dosáhnout vaší vysněné postavy.
 
Jelikož víme, že rádi dbáte o své zdraví a snažíte se ho podporovat všemi možnými způsoby, rozhodli jsme se pro vás připravit novou službu, která vám v tom velmi pomůže.
 
Novým členem našeho týmu se totiž stal odborník na výživu (výživový coach) s více než 8 letou praxí – Rudolf Novák, který pomohl stovkám lidí dosáhnout jejich vysněné postavy a teď s tím pomůže i vám.
 

Nově nabízíme službu Výživový coaching, která vám přinese:

  • Důkladnou vstupní konzultaci vašeho aktuálního stavu
  • Sestavení jídelníčku a tréninkového plánu na míru
  • Online podporu od výživového poradce
  • Každý týden kontrolu vaší výživy a tréninku od výživového poradce
  • Každý týden nové úkoly pro dosažení vašeho cíle
  • 20% sleva na všechny vitamíny a minerály po celou dobu trvání programu
  • 1x měsíčně osobní/online konzultace a naplánování nových cílů na další období
  • Neustálou motivaci a skutečnou jistotu, že konečně dosáhnete vaší vysněné postavy!

Kdo vám bude pomáhat?

Výživový poradce a coach Rudolf Novák, který již 8 let pomáhá lidem se změnou postavy a života. Pomohl již stovkám lidí dosáhnout jejich vysněné postavy. Jeho pohled na výživu je jedinečný v tom, že ke každému člověku přistupuje individuálně a komplexně. Jeho účelem je pomoci lidem, aby se cítili lépe po fyzické stránce a díky tomu tak celkově zlepšili svůj život a okolí ve kterém daný člověk žije.

POZOR AKCE!

Aktuálně můžete využít ÚVODNÍ KONZULTACE ZDARMA, kdy se s s vámi spojí náš výživový poradce a coach Rudolf Novák a dá vám zdarma doporučení na zlepšení tvého jídelníčku. Pokud máte zájem o tuto možnost nebo potřebujete více informací o tomto programu, tak nás neváhejte kontaktovat na vitaminy@drvitamin.cz nebo +420 725 356 088

Reference:

 "Poradce pro výživu, který je přátelský a zároveň profesionální. Jídelníček na míru mi sestavil velmi rychle a první výsledky se dostavily během pár dní. Během prvního měsíce jsem zhubnul 5 kg. Dříve jsem zkoušel různé odpírání jídla a více chůze. Sice jsem zhubnul ale kila šla znovu rychle nahoru. Nyní už vím, že jsem na správné cestě. Mám teď rozhodně více energie a cítím se sebevědoměji. Dříve sem usínal než sem se dostal do postele a už jen myšlenka na chůzi mě ničila! Nikdy jsem se necítil lépe! Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí zkvalitnit svůj život."

– M.K.

"Rudyho sluzby doporučuji! Je to profík ve svém oboru. Mam od něj sestavený jídelníček, který byl zaměřený na nabírání svalové hmoty a můžu říct, že po půl roce jsem s výsledky ohromený. Mám daleko více energie, krásně nabírám a nemám žádné zdravotní komplikace. Líbí se mi hlavně jeho komplexní přístup a pestrost jídelníčku."
- A.H.

"Je to už nějakou dobu, co jsem si řekl, že bych měl rád nějaký jídelníček, žil zdravěji a shodil nějaké kilo. Vždy mě od toho ale odrazovala náročnost jídelníčků od různých výživových poradců, který měli například mý kamarádi. Chodím do práce a z časových důvodů pro mě není jednoduché si vyvařovat, počítat kalorie, vážit každou porci jídla, nosit do práce krabičky a tak dále. Seznámil jsem se ale s Rudym a jelikož jsem zjistil, že mezi jeho činnosti patří i výživové poradenství, šel jsem se za ním na toto téma pobavit. Společně jsme si sedli, probrali jsme cíle, co je pro mě reálné, jaká je ideální váha, které bych chtěl dosáhnout a dali jsme to dohromady. Rudy mi sestrojil jídelníček na míru, kdy díky tomu teď jím pravidelně, správná jídla a hlavně mi sestrojil jídelníček, který je pro mě absolutně nenáročný na přípravu a netrávím kvůli tomu hodiny týdně v kuchyni, počítáním kalorií a zdlouhavou přípravou. Do jídelníčku mi zadal, co bych si měl dávat k snídani, co si brát na svačiny do práce, jaký by byl ideální oběd a co si dávat k večeři. Díky jídelníčku od Rudy a jeho jednoduchosti jde o věci, které dokážu lehce dodržet. Konečně mám něco, co dodržuji, jím pravidelně správné jídlo a cítím se tak mnohem lépe ve vlastním těle. Těší mě, že pro sebe konečně díky Rudymu něco dělám a jsem díky tomu fit!"             - J.M.

"Skvelý osobný prístup! Dlhšiu dobu som hľadal jedálniček, ktorý by nebol len o prijímaní monotónnej stravy a spartskej diéte ale hlavne o vyváženosti a skladaný z jedál, ktoré sú chutné. Ukázal mi, že je možné prijímať dostatok potrebných živín aj bez toho aby sa človek musel prejedať. Ako aktívny športovec môžem len doporučiť."  
- L.C.

"Vypracování jídelníčku rychle a s pozitivním přístupem. Změny se dostavily hned po pár týdnech, během tří měsíců velký progress ve workoutu. Fakt super."
- M.K.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: