Zaregistruj se a získej okamžitě slevu 2% na tento nákup a až 10% pro tvoje další nákupy.

Kombinace vitaminů pro muže

Kód: 290
Novinka
2 hodnocení
1 400 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.2.2020

 Vyjímečná sada speciálně navržených produktů pro MUŽE! Vitamíny a minerály, které muži potřebují každý den na správné fungování. Obsahuje výběr nejprodávanějších produktů, které přispívají k udržení dobrého fyzického a zároveň i psychického zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Vyjímečná sada speciálně navržených produktů pro MUŽE! Vitamíny a minerály, které muži potřebují každý den na správné fungování. Obsahuje výběr nejprodávanějších produktů, které přispívají k udržení dobrého fyzického a zároveň i psychického zdraví.

 

Multi VITAMINERAL PREMIUM- Podporuje imunitu a stavbu kostí, je vhodný na údržbu nervové soustavy, upravuje metabolismus, zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém, nezbytný je také pro výživu svalů a krve tvorbu. Zlepšuje kvalitu pokožky a zajišťuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví. Obsahuje více než 32 aktivních látek.

Vápník + Hořčík tekutý v kapslích -  podporuje zdravou regeneraci a činnost svalůpřispívá ke správné srážlivosti krve a k látkové přeměněpřispívá k správnému metabolismu pro tvorbu energie a správnému fungování svalů. Nedostatek vápníku vede k zubnímu kazu a demineralizaci kostí.

Joint Pro-kloubní výživa- Svým unikátním složením působí přímo na danou problematiku, což zaručuje vysokou účinnost. Doplněk je vhodný pro všechny, kteří chtějí pečovat o kloubní pouzdro jako celek a chtějí pro svůj pohybový aparát udělat maximum a pro všechny, kteří nadměrně zatěžují své klouby - sportovci, fyzicky pracujíci a tak dále.

Vitamin  C přspívá k správnému fungování nervového systému, normální psychice, právnému fungování imunitního systému, regulaci hormonální činnosti, udržení správného fungování imunitního systému během intenzivní námahy a po ní, správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci pokožky.

Glukosamin Chondroitin MSM- MSM je určeny zejména pro lidi mající obtíže s klouby, které jim způsobují nepříjemné bolesti. Speciálně je ocení muži, sportovci či lidé starších věkových kategorií, kteří jsou na problémy s klouby náchylnější.Dále má silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organismu působí pozitivně, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Pomáhá při poruchách imunitního systému a hojí rány a  taky pomáhá při pylových a potravinových alergiích.

 

Poznámka: Více informací o jednotlivých produktech naleznete zde: 

https://www.drvitamin.cz/multivitaminy/multi-vitamineral-premium-30-mekkych-tobolek-32-slozek-silnejsi/ 

https://www.drvitamin.cz/horcik/vapnik-horcik-300-150mg-tekuty-v-kapslich/ 

https://www.drvitamin.cz/klouby/jointpro-kloubni-vyziva/

https://www.drvitamin.cz/vitamin-c/vitamin-c-1000mg-60ks/

https://www.drvitamin.cz/msm/glukosamin-chondroitin-msm/ 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: