Chci zlepšit: Detoxikace organismu

detox

O co jde?

Někdy se člověk necítí dobře. Není nemocný, ani unavený, pouze ví, že jeho tělo by potřebovalo doplnit energii. Ideálním způsobem, jak toho dosáhnout je detoxikace organismu, která vás zbaví toxinů, zácpy, střevních potíží, uleví vašemu žaludku a rozjasní pleť. Mnozí jsme chodícím skladištěm jedů, které se nám ukládají zejména v tuku, ale i v ostatních orgánech. Zaplavují mozek, způsobují depresi, úzkost, strach a pod. V každém případě očista střev od nahromaděných toxinů a parazitů a jejich detoxikace těla by měla být prvním krokem jakéhokoliv "velkého úklidu".

Co radí odborníci?

"Zdravý životní styl dá občas zabrat, ale všichni víme, že přináší výhody, které za to stojí. Nejen vlivem špatného životního prostředí, ale i díky odpadním látkám, které vznikají při metabolismu se náš organismus postupně znečišťuje, až se stane "toxický." Také nám neprospívá způsob, jakým žijeme – obvykle spěcháme, jsme ve stresu, jíme spíše nezdravé potraviny s velkým množství sacharidů.


Řasa Chlorella je označována za účinný detoxikační prostředek - efektivně zbavuje tělo nežádoucích látek a jedů, podporuje funkce jednotlivých orgánů a snižuje koncentraci škodlivých látek v krvi a ve střevech. Méně únavy a více energie je také příjemnou součástí celkového zlepšení zdravotní kondice.
Řasu Chlorellu - na podporu detoxikace se obecně doporučuje užívat alespoň dvakrát ročně, a to vždy po dobu dvou měsíců na jaře a podzim. Kromě chlorelly je účinným doplňkem i produkt Očista trávení na očistu střev, který obsahuje pantentovanú směs přírodních látek. Očista trávení přispívá k odstranění parazitů, podporuje hubnutí, pomáhá zbavit se zácpy, snižuje únavu, pomáhá redukovat plynatost a nadýmání, přispívá k úbytku akné. Výborným pomocníkem při detoxu je také draslík, protože se podílí na odstraňování odpadních látek z těla."

- MUDr. Kamil Dvořák doporučuje: Očista trávení, Chlorella, Draslík