Vitaminy od Dr. Vitamin jsem poprvé zkusila užívat v těhotenství...

"Čisté vitaminy a minerály od Dr. Vitamina jsem poprvé zkusila užívat v těhotenství, když jsem měla klasické těhotenské potíže. Tyto vitaminy mi nejen „srovnaly“ to, co tělo potřebovalo srovnat, takže jsem se cítila lépe, ale také si mě chválila zubařka, kadeřník, kteří mě upozorňovali, že v těhotenství se často zhoršují zuby a vlasy.

Někdy jsem si jako každý z nás vitaminy zapomněla vzít a pak jsem se cítila tak divně, běžně jako ostatní lidé, a přemýšlela jsem, co je špatně, že se necítím tak svěže, jako obvykle. Produkty a péče personálu firmy Dr. Vitamin mě postavily na nohy, abych mohla být každý den svěží i v těžších obdobích.

Dnes mám krásnou zdravou holčičku, která hezky roste a dělá pokroky každý den. Když dále používám tyto vitaminy, neřešíme žádné stonání nebo jakékoli zdravotní potíže, a to je pro mě ukázkou vhodného doplňku své stravy.

Děkuji za naše zdraví!"

Zuzana Tomková, maminka na rodičovské dovolené

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení