Jak jsem zvládla těhotenství, problémy s pletí, opary a vlasy

Jak jsem zvládla těhotenství, problémy s pletí, opary a vlasy

"Rozdíl mezi dobou před a poté, co jsem vitamíny od Dr. Vitamina začala brát, je nemalý.

Kromě celkového zvládnutí nechtěných problému s výrazným padáním vlasů, náhlých poklesů energie, výrazných chutí na sladké, sušší pokožky zejména přes zimu, ráda zmíním i tu změnu a to s mnohaletým bojem s opary. Vypadalo to následovně: Velký, bolestivý, s dobou hojení 10-14 dnů, pár dní pauza, a vzápětí se objevil jen o kousek vedle druhý. Když jsem bez této ozdoby na rtech vydržela alespoň 3 týdny, považovala jsem to za výhru. Žádná lékárenská mazadla mi nikdy nepomohla. Až od doby, kdy jsem začala pravidelně užívat na tento problém doporučené vitamíny, jsem se po celých těch 15 letech tohoto nepříjemného cyklu, velmi rychle zbavila. Pouze párkrát do roka, v extrémním psychickém vypětí, se mi nějaký opar objeví, respektive cítím to známé pnutí ve rtech, které však do druhého dne odezní. A to je oproti tomu, jaké trápení jsem s opary měla, opravdu nesrovnatelný rozdíl!

Jako další a to velmi cennou zkušenost s vitamíny, mohu uvést porovnání mých dvou těhotenství. Při prvním před 10 lety, jsem žádné vitamíny nebrala. Od samého začátku a to až do porodních bolestí, jsem trpěla silnými nevolnostmi. Udržet v žaludku jídlo bylo něco, s čím jsem příliš počítat nemohla. Přejet v dopravním prostředku z bodu A do bodu B bez přestávek, nebylo možné. Spouštěčem byly i kosmetické vůně, na které jsem například v MHD byla hodně citlivá. Silné a časté křeče v nohách, celodenní zimnice, únava, vše co jsem pozřela mělo chuť kovu, málo jsem přibírala na váze a hrozila mi hospitalizace v nemocnici s příjmem umělé výživy… zkrátka první těhotenství, jsem si opravdu užívala naplno.

Druhé těhotenství probíhalo zcela opačně, ale to až ode dne, kdy jsem vitamíny - speciálně sestavené pro těhotné, začala užívat. Hned následující ráno, jsem se probrala s očekáváním všech těch nepříjemných stavů minulých dnů, avšak žádné se nedostavily.... Žádná zimnice, žádné nevolnosti, žádné křeče, žádné nechutenství, prostě jako lusknutím prstů vše se srovnalo, a já si tak začala svůj krásný stav s každodenním prožitkem výborné nálady, užívat. Miminku a sobě, jsem tak dopřála mnohem více klidu a pohody.

Za sebe mohu říci, vitamíny mi v mnohém pomohly, pomáhají a to každý den. A i mým blízkým. Mé děti si díky nim výrazně krátí dobu léčby při nemocech, a nebo při zvládání různých kožních neduhů. Moji rodiče si vychvalují lepší spánek, trávení a celkovou lepší psychickou pohodu. Mé dvě kamarádky, objevily pro sebe cenného pomocníka na zvládání častých a velmi silných migrén.

Osobně cítím velký rozdíl, kdy vitamíny beru pravidelně, nebo je na nějakou dobu vynechám, především v energii, kterou denně potřebuji k fungování tak, jak fungovat chci a jak se ode mě očekává.

Veliké díky za ně!

A veliké díky za doporučení knihy od Adelle Davis - UZDRAVME SE, neboť to je kniha, ve které často pro nalezení odpovědí na různé potíže listuji a jsem přesvědčená, že by měla být součástí opravdu každé rodiny."

Veronika Matulová