Více než rok mě obtěžovala ztuhlost lýtka s křečemi...

"Už více než rok mě obtěžovala ztuhlost levého lýtka s občasnými křečemi, zvláště po ránu, po protáhnutí.

Ačkoliv původce - plotýnka je dávno na svém místě a denní cvičení trochu pomáhá, špatně živený nerv a sval o sobě dávaly vědět. Zvláště při sportu, ale i v noci a často i přes den.

Jako poradce ve výživě a terapeut TČM, zvyklý s doplňky pracovat, jsem si zvolil tři produkty, které považuji za základ pro každého- i zdravého člověka. Dvakrát denně Multivitaminovou energii Aktiv společně s Multiminerálem doplnilo ještě jedno Céčko 500 mg. Slunce nám chybí a ovoce je již dlouho- díky skladování téměř bez vitamínů. První tři dny byly ve znamení nárůstu energie a chuti dělat i věci, které mám ve zvyku odkládat.

Střeva zareagovala mírně řidší stolicí, což je dobrý efekt, naznačující, že je vždy něco k pročištění a odklizení.

Třetí den jsem ke svému údivu nebyl probuzen brněním v noze a ztuhlostí. Zato večer jsem odpadl (usnul) dříve, než mám ve zvyku. Stejně tak i následující den. Od pátého dne užívání se můžu ráno v posteli protáhnout, aniž bych dostal křeč do lýtka, i tréninky nádechového potápění si více užívám. Kromě toho se nemusím nutit do práce a nemívám sklony hledat si výmluvy, nebo práci nedodělat do konce. Spánek je hlubší, více regenerující, i když musím vstát dříve, nezívám celé dopoledne. Odpadly i klasické enegetické špičky, následované únavou.

Jsem rád, že i svým klientům můžu nabídnout něco, co jsem si vyzkoušel a vím, že funguje."

Radim (36)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení