Více než rok mě obtěžovala ztuhlost lýtka s křečemi...

"Už více než rok mě obtěžovala ztuhlost levého lýtka s občasnými křečemi, zvláště po ránu, po protáhnutí.

Ačkoliv původce - plotýnka je dávno na svém místě a denní cvičení trochu pomáhá, špatně živený nerv a sval o sobě dávaly vědět. Zvláště při sportu, ale i v noci a často i přes den.

Jako poradce ve výživě a terapeut TČM, zvyklý s doplňky pracovat, jsem si zvolil tři produkty, které považuji za základ pro každého- i zdravého člověka. Dvakrát denně Multivitaminovou energii Aktiv společně s Multiminerálem doplnilo ještě jedno Céčko 500 mg. Slunce nám chybí a ovoce je již dlouho- díky skladování téměř bez vitamínů. První tři dny byly ve znamení nárůstu energie a chuti dělat i věci, které mám ve zvyku odkládat.

Střeva zareagovala mírně řidší stolicí, což je dobrý efekt, naznačující, že je vždy něco k pročištění a odklizení.

Třetí den jsem ke svému údivu nebyl probuzen brněním v noze a ztuhlostí. Zato večer jsem odpadl (usnul) dříve, než mám ve zvyku. Stejně tak i následující den. Od pátého dne užívání se můžu ráno v posteli protáhnout, aniž bych dostal křeč do lýtka, i tréninky nádechového potápění si více užívám. Kromě toho se nemusím nutit do práce a nemívám sklony hledat si výmluvy, nebo práci nedodělat do konce. Spánek je hlubší, více regenerující, i když musím vstát dříve, nezívám celé dopoledne. Odpadly i klasické enegetické špičky, následované únavou.

Jsem rád, že i svým klientům můžu nabídnout něco, co jsem si vyzkoušel a vím, že funguje."

Radim (36)