Lépe se mi spí a cítím, že mé tělo rychleji regeneruje

"Již jsem některé přírodní vitamíny užíval jako doplněk stravy k atletice, ale stále tomu něco chybělo. Po náročném tréninku jsem byl často unavený, boleli mě klouby, občas jsem i špatně spal. Říkal jsem si jak je to jen možné, že užívám vitamíny, minerály, zdravě jím a stále to nestačí? Tak jsem si řekl, že něco asi nebude úplně, tak jak má být. Po 14 dnech pravidelného užívání přírodních vitamínů a minerálů od Dr.Vitamina se cítím opravdu skvěle. Necítím se unavený, lépe se mi spí, cítím, že mé tělo rychleji regeneruje, tělo snese více zátěže a mám i více chuti do práce kolem sebe. Vřele všem doporučuji!

Takže jestli máte někdo stavy únavy a nedostatku energie, doporučuji nebát se tzv. „přiložit do kamen“,! Vita = život, tak proč si ho neužívat naplno? Cena, složení, množství a kvalita složek vitamínů od Dr.Vitamina je bezkonkurenční, lepší jsem totiž v ČR nenašel... "

S pozdravem všem,

Lukáš Bechyně
atlet, vicemistr ČR ve skoku o tyči 2012

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení