Kolagen 8000 mg + Kloubní výživa 14 složek - pomerančový nápoj v prášku 259 g

Bez alergenů, GMO a lepku
28 hodnocení
850 Kč 328,19 Kč / 100 g
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kolagen 8000 mg + kloubní výživa obsahuje 14 složek na podporu kloubů, šlach, chrupavek a celého pohybového aparátu. Základem jsou hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typů I, II a III v denní dávce až 8000 mg. Kromě toho obsahuje Vitamin C, MSM, glukosamin, chondroitin, kyselinu hyaluronovou, extrakt z rakytníku, vitamin D, kyselinu listovou, vitamin B1, B2, B6, vitamin E a hořčík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolagen 8000 mg + kloubní výživa obsahuje 14 významných složek na podporu kloubů, šlach, chrupavek a celého pohybového aparátu. Základem jsou hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typů I, II a III v denní dávce až 8000 mg. Kromě toho obsahuje Vitamin C, MSM, glukosamin, chondroitin, kyselinu hyaluronovou, extrakt z rakytníku, vitamin D, kyselinu listovou, vitamin B1, B2, B6, vitamin E a hořčík.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku a laktózy
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_cukr  Slazené stévií
 
icon_barviva  Barveno betakarotenem
 

Doplněk je vhodný pro všechny, kteří chtějí pečovat o kloubní pouzdro jako celek a chtějí pro svůj pohybový aparát udělat maximum a pro všechny, kteří nadměrně zatěžují své klouby, například:

  • sportovci
  • fyzicky pracující
  • dospívající v období růstu
  • senioři

Tento Kolagen + kloubní výživa obsahuje 14 významných složek, jejichž kombinace vytváří účinný produkt pro vaše klouby a pohybové ústrojí:

Klinicky testovaný kolagen

Základem produktu jsou hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typů I, II a III v dávce až 8000 mg přímo z Francie. Kolagen je základní stavební látkou chrupavek a podpůrných tkání.

Vitamin C

Přispívá k normální tvorbě kolagenu (colagen).

Glukosamin sulfát

Je vhodný při vytváření šlach, vaziv, chrupavek a tekutin, které obklopují klouby. Spolu s chondroitinem jsou velmi důležité složky naší účinné kloubní výživy, která podporuje fungování pohybového aparátu.

Chondroitin sulfát

Spolu s glukosaminem jsou velmi důležité složky naší účinné kloubní výživy, která podporuje fungování pohybového aparátu.

MSM

Je nezbytným stavebním kmenem pro bílkoviny, které se vyskytují ve vlasech, svalech a pojivové tkáni kloubů a kůže.

Chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM, které jsou stavební prvky každé chrupavky, pomáhají udržovat její funkční vlastnosti. Jejich účinky byly podpořeny mnoha studiemi, níže jsou uvedeny některé z nich.

Kyselina hyaluronová

Nachází se v kloubech, kde se chová jako tlumič nárazů.

Extrakt z rakytníku

Přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu, podporuje normální trávení, normální činnost kardiovaskulárního systému a k udržování zdravého stavu pokožky.

Hořčík

Přispívá ke správnému fungování svalů.

Vitamin E

Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin B6

Přispívá ke správné funkci psychiky, ke správné tvorbě červených krvinek, ke správnému fungování imunitního systému.

Vitamin B1

Přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie.

Vitamin B2

Přispívá k zachování zdravých sliznic.

Vitamin D

Přispívá k udržení správného fungování svalů.

Kyselina listová

Je vhodná pro všechny růstové procesy, při kterých dochází k tvorbě nových buněk.

Přírodní pomerančová příchuť

Tento kolagen obsahuje výlučně 100% přírodní pomerančovou příchuť a barvivo z betakarotenu. Můžete se tedy těšit na chutný ovocný nápoj bez jakýchkoli chemických škodlivin.

Celé složení, dávkování a návod k přípravě naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Studie:

MSM - https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16309928/

 Examine.com, Glucosamine, – https://examine.com/supplements/glucosamine/

WebMD, Glucosamine Sulfate, – https://www.webmd.com/vitamins-supplements/ingredientmono-807-glucosamine%20sulfate.aspx?activeingredientid=807&activeingredientname=glucosamine%20sulfate

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: