Kolagen 5000 mg na Pleť, vlasy a nehty (9 složek) - jahodový nápoj v prášku 226 g

Vegetarián Bez GMO a lepku
37 hodnocení
850 Kč 376,11 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Kolagen na pleť, vlasy a nehty je směs látek pro krásu, vytvořená pro vaši pokožku, vlasy, nehty. Obsahuje až 9 složek – vysoké množství 5000 mg klinicky testovaného mořského kolagenu typu I a III, vitamin C a E, kyselinu hyaluronovou, zinek, selen a biotin. Dnes je již známo, že stav našich střev přímo ovlivňuje i kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Proto jsme do kolagenu přidali vlákninu z klastrové fazole a enzym papain, které zabezpečují výživu střevního mikrobiomu, podporují trávení a starají se o naše střeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš Kolagen na pleť, vlasy a nehty 5000 mg je směs látek pro krásu, vytvořená pro vaši pokožku, vlasy, nehty. Obsahuje až 9 složek – vysoké množství 5000 mg klinicky testovaného mořského kolagenu typu I a III, vitamin C a E, kyselinu hyaluronovou, zinek, selen a biotin. Dnes je již známo, že stav našich střev přímo ovlivňuje i kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Proto jsme do kolagenu přidali vlákninu z klastrové fazole a enzym papain, které zabezpečují výživu střevního mikrobiomu, podporují trávení a starají se o naše střeva. Výstupním orgánem střev je naše pokožka a proto při zkoumání stavu pleti bychom měli zaměřit pozornost na naši stravu a stav střev.

Klinicky testovaný mořský kolagen

Chutný jahodový Kolagen na pleť, vlasy a nehty obsahuje hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb – nejkvalitnější formu kolagenu od firmy, která se výrobě této suroviny věnuje již více než 175 let (pocházejí z Francie a jsou největší výrobce této suroviny na světě, a to je důvod proč můžeme říci, že náš kolagen má skvělé senzorické vlastnosti). Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlépe využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Kvalita je prvořadá, ale důležitá jsou i množství účinných látek, proto jsme do našeho Kolagenu na krásu namíchali až 5000 mg mořského kolagenu. Jedná se o bioaktivní hydrolyzovaný mořský kolagen typu I a III s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tří základních stavebních prvků pokožky. Účinky kolagenu jsou podloženy klinickou studií.

Již po 25. roce života přirozená produkce kolagenu v těle rapidně klesá.

icon_vegetarian  Vegetarián

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku a laktózy

icon_cukr  Slazené stévií
 
icon_barviva  Barveno červenou řepou
 

Vitamin C

Dostatečná dávka vitamínu C přispívá ke správné tvorbě kolagenu a bez vitamínu C se colagen nedokáže vstřebat do těla. Také přispívá ke správné funkci pokožky.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je známá z kosmetického průmyslu pro své účinky na pleť. Při jejím užívání je vaše pleť více hydratovaná a zároveň stárne pomaleji. Pokud vaše pleť ztrácí pružnost, může to být z důvodu nedostatku této látky a proto je třeba ji doplňovat. Zjistilo se, že jejím úkolem je navazovat vodu a vytvářet gelovitou strukturu. Funguje jako houbička, která je schopna nasát až tisícinásobné množství vody, než je její vlastní hmotnost. Nachází se v každé tkáni těla a v částech, které se bez vlhkosti neobejdou.

Zinek a biotin

Zinek a biotin přispívají k udržení zdravé pokožky a zdravých vlasů, proto jsou součástí našeho Kolagenu na pleť, vlasy a nehty. Zinek také přispívá k udržení zdravých nehtů.

Selen

Selen je důležitý stopový prvek, kterého sice potřebujeme poměrně málo, ale jeho nepřítomnost nebo nedostatek má na pleť, vlasy a nehty a celkové zdraví velký vliv. Antioxidační vlastnosti selenu pomáhají zpomalovat stárnutí a přispívat k ochraně buněk před oxidačním stresem. Mezi ženami je uznáván kvůli jeho účinkům na krásu. Přispívá totiž k udržení zdravých vlasů, nehtů a zároveň přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

Vitamin E

Vitamin E je významný antioxidant, který přispívá k mladistvému ​​vzhledu tím, že přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. 

Vláknina z klastrové fazole

Možná jste už slyšeli o tom, že až 80 % imunity se nachází právě v našich střevech. Stav těla uvnitř se odráží na vzhledu. Výstupním orgánem střev je naše pokožka a proto při zkoumání stavu pleti bychom měli zaměřit pozornost na naši stravu a stav střev. Z toho důvodu je velmi důležité věnovat našim střevům dostatečnou pozornost a pravidelně o ně pečovat. Proto jsme do kolagenu přidali vlákninu z klastrové fazole, která zajišťuje výživu střevního mikrobiomu a stará se o naše střeva.

Papain

To, že až 80% imunity se nachází v našich střevech a jak souvisí s naší pletí, vlasy a nehty jsme již zmínili. Výstupním orgánem střev je naše pokožka a proto při zkoumání stavu pleti bychom měli zaměřit pozornost na naši stravu a stav střev. Z toho důvodu jsme to kolagenu přidali i trávicí enzym papain. Tento enzym působí na činnost trávicího traktu člověka. Má význam z hlediska štěpení a zpracování přijatých živin, trávení bílkovin a podporuje stravitelnost potravin. Kromě toho působí příznivě na sliznici žaludku.

Přírodní jahodová příchuť

Tento kolagen obsahuje výlučně 100% přírodní jahodovou příchuť a barvivo z červené řepy. Můžete se tedy těšit na chutný ovocný nápoj bez jakýchkoli chemických škodlivin.


Celé složení, dávkování a návod k přípravě naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: