Kolagen 5000 mg na Pleť, vlasy a nehty (9 složek) - jahodový nápoj v prášku 226 g

Vegetarián Bez GMO a lepku
27 hodnocení
850 Kč 376,11 Kč / 100 g
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kolagen na pleť, vlasy a nehty je směs látek pro krásu zevnitř, vytvořená pro vaši pokožku, vlasy, nehty. Obsahuje až 9 složek – vysoké množství 5000 mg klinicky testovaného mořského kolagenu typu I a III, vitamin C a E, kyselinu hyaluronovou, zinek, selen a biotin. Dnes je již známo, že stav unašich střev přímo ovlivňuje i kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Proto jsme do kolagenu přidali vlákninu z klastrové fazole a enzym papain, které zabezpečují výživu střevního mikrobiomu, podporují trávení a starají se o naše střeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš Kolagen na pleť, vlasy a nehty 5000 mg je směs látek pro krásu zevnitř, vytvořená pro vaši pokožku, vlasy, nehty. Obsahuje až 9 složek – vysoké množství 5000 mg klinicky testovaného mořského kolagenu typu I a III, vitamin C a E, kyselinu hyaluronovou, zinek, selen a biotin. Dnes je již známo, že stav našich střev přímo ovlivňuje i kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Proto jsme do kolagenu přidali vlákninu z klastrové fazole a enzym papain, které zabezpečují výživu střevního mikrobiomu, podporují trávení a starají se o naše střeva. Výstupním orgánem střev je naše pokožka, proto při jakémkoli problému s kůží bychom měli přesunout pozornost nejprve k nim.

Klinicky testovaný mořský kolagen

Chutný jahodový Kolagen na pleť, vlasy a nehty obsahuje hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb – nejkvalitnější formu kolagenu od firmy, která se výrobě této suroviny věnuje již více než 175 let (pocházejí z Francie a jsou největší výrobce této suroviny na světě, a to je důvod proč můžeme říci, že náš kolagen má skvělé senzorické vlastnosti). Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlépe využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Kvalita je prvořadá, ale důležitá jsou i množství účinných látek, proto jsme do našeho Kolagenu na krásu namíchali až 5000 mg mořského kolagenu. Jedná se o bioaktivní hydrolyzovaný mořský kolagen typu I a III s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tří základních stavebních prvků pokožky. Účinky kolagenu jsou podloženy klinickou studií.

icon_vegetarian  Vegetarián

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku a laktózy

icon_cukr  Slazené stévií
 
icon_barviva  Barveno červenou řepou
 

Vitamin C

Dostatečná dávka vitamínu C přispívá ke správné tvorbě kolagenu a bez vitamínu C se colagen nedokáže vstřebat do těla. Také přispívá ke správné funkci pokožky.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je známá z kosmetického průmyslu pro své účinky na pleť. Při jejím užívání je vaše pleť více hydratovaná a zároveň stárne pomaleji. Pokud vaše pleť ztrácí pružnost, může to být z důvodu nedostatku této látky a proto je třeba ji doplňovat. Zjistilo se, že jejím úkolem je navazovat vodu a vytvářet gelovitou strukturu. Funguje jako houbička, která je schopna nasát až tisícinásobné množství vody, než je její vlastní hmotnost. Nachází se v každé tkáni těla a v částech, které se bez vlhkosti neobejdou.

Zinek a biotin

Tyto látky přispívají k udržení zdravé pokožky, zdravých nehtů a zdravých vlasů, proto jsou součástí našeho Kolagenu na pleť, vlasy a nehty.

Selen

Selen je důležitý stopový prvek, kterého sice potřebujeme poměrně málo, ale jeho nepřítomnost nebo nedostatek má na pleť, vlasy a nehty a celkové zdraví velký vliv. Antioxidační vlastnosti selenu pomáhají zpomalovat stárnutí a předcházet poškození buněk volnými radikály. Mezi ženami je uznáván kvůli jeho účinkům na krásu. Přispívá totiž k udržení zdravých vlasů, nehtů a zároveň přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

Vitamin E

Vitamin E je významný antioxiddant, který přispívá k mladistvému ​​vzhledu tím, že tlumí oxidační pochody v buňkách a proces stárnutí. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vláknina z klastrové fazole

Možná jste už slyšeli o tom, že až 80 % imunity se nachází právě v našich střevech. Nejsou-li naše střeva v dobrém stavu, může se to projevit různými zdravotními problémy či zhoršeným stavem naší pleti, vlasů a nehtů. Z toho důvodu je velmi důležité věnovat našim střevům dostatečnou pozornost a pravidelně o ně pečovat. Proto jsme do kolagenu přidali vlákninu z klastrové fazole, která zajišťuje výživu střevního mikrobiomu a stará se o naše střeva.

Papain

To, že až 80% imunity se nachází v našich střevech a jak souvisí s naší pletí, vlasy a nehty jsme již zmínili. Výstupním orgánem střev je naše pokožka, proto bychom měli při jakémkoli kožním problému zaměřit pozornost na střeva. Z toho důvodu jsme to kolagenu přidali i trávicí enzym papain. Tento enzym působí na činnost trávicího traktu člověka. Má význam z hlediska štěpení a zpracování přijatých živin, trávení bílkovin a podporuje stravitelnost potravin. Kromě toho působí uklidňujícím dojmem na sliznici žaludku.

Přírodní jahodová příchuť

Tento kolagen obsahuje výlučně 100% přírodní jahodovou příchuť a barvivo z červené řepy. Můžete se tedy těšit na chutný ovocný nápoj bez jakýchkoli chemických škodlivin.


Celé složení, dávkování a návod k přípravě naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: