Kloubní výživa (glukosamin, chondroitin, MSM + 6 bylin) - 60 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
48 hodnocení
330 Kč 5,50 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Kloubní výživa od Dr.Vitamin se vyznačuje významným obsahem účinných látek a přináší péči o klouby a pohybový aparát. Svým unikátním složením je vhodná pro každého, kdo chce podpořit dobrý stav svého pohybového aparátu a užívat si volného pohybu v přírodě či při sportu bez nepříjemnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kloubní výživa

Kloubní výživa od Dr.Vitamin se vyznačuje významným obsahem účinných látek a přináší péči o klouby a pohybový aparát. Svým unikátním složením je vhodná pro každého, kdo chce podpořit dobrý stav svého pohybového aparátu a užívat si volného pohybu v přírodě či při sportu bez nepříjemnosti.

Doplněk je vhodný pro všechny, kteří chtějí pečovat o kloubní pouzdro jako celek a chtějí pro svůj pohybový aparát udělat maximum a pro všechny, kteří nadměrně zatěžují své klouby, například:

  • sportovci
  • fyzicky pracující
  • dospívající v období růstu
  • senioři
icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Chrupavka je pojivová tkáň, která se skládá z chondrocytů (vlastních buněk chrupavky), kolagenních a elastických vláken (tvořících strukturu chrupavky) a amorfní mezibuněčné hmoty - z proteoglykanů. Pro správné a normální fungování chrupavky je důležité mít funkční kolagenové struktury, které zajišťují chrupavce tvar a pevnost.

Tato kloubní výživa obsahuje až 10 látek – glukosamin, chondroitin, MSM, žraločí chrupavku a 6 bylin. Více vám popíšeme níže:

Glukosamin sulfát a Chondroitin sulfát

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát se vyskytují přirozeně v kloubech a chrupavkách. Avšak s přibývajícím věkem se snižuje schopnost sdružovat tyto látky v těle, proto je velmi vhodné doplňovat ve formě výživového doplňku. Pomáhají podpořiť zdraví kloubů.

Glukozamín je potřebný na výrobu glykozaminoglykanu, molekuly používané na tvorbu a opravu chrupavek a jiných tělesných tkání.  Je vhodný při vytváření šlach, vaziv, chrupavek a tekutin, které obklopují klouby. Spolu s chondroitinem jsou velmi důležité složky naší účinné kloubní výživy, která podporuje fungování pohybového aparátu.

MSM

Je nezbytným stavebním kmenem pro bílkoviny, které se vyskytují ve vlasech, svalech a pojivové tkáni kloubů a kůže. Chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM, které jsou stavební prvky každé chrupavky, pomáhají udržovat její funkční vlastnosti.  Důležitý pro tvorbu kolagenu, který je potřebný pro správné vytváření chrupavčité a kostní tkáně.

Žraločí chrupavka

Žraločí chrupavka je mucopolysacharidový komplex obsahující proteinové složky – denaturovaný kolagen a neproteinová složka – přírodní glukosamin a chondroitin. Tato kombinice účinných látek obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů. Žraločí chrupavka má dlouhou tradici v čínské medicíně a pro zdravotní účinky je uctívána v celé Asii a uznávána po celém světě. Žraločí chrupavka se používá při degenerativních poruchách kloubů nebo u lidí s vyšší mírou zátěže na klouby.

Lékořice

Do produktu je přidána i lékořice, která příznivě ovlivňuje normální stav kloubů, energii a imunitní systém. Také napomáhá kontrola tělesné hmotnosti a hubnutí, které mohou mít vliv na správné fungování kloubů.

Zázvor 

Zázvor napomáhá dobrému stavu kostí a kloubů. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, což je velmi důležitý faktor při bezproblémovém pohybu a zdravých kloubech.  Příznivě ovlivňuje svaly, tonus (vnitřní napětí svalů a cév) a vitalitu. Působí příznivě na energii a únavu.

Kurkuma

Kurkuma napomáhá normálnímu stavu kloubů, kostí a pokožky. Je také antioxidant, který příznivě ovlivňuje imunitní systém. Kromě toho udržuje v dobrém stavu činnost jater, normální činnost nervové soustavy a normální funkce dýchacího systému.

Čertův dráp

Kořeny této rostliny, pocházející z Jižní Afriky, se nejčastěji používají k podpoře zdraví kloubů, pohybu a flexibility. Obsahuje sloučeninu známou jako harpagosid, které se připisují pozitivní účinky čertova drápu. Čertův dráp obsahuje iridoidní glykosidy. Studie naznačují, že iridoidní glykosidy mohou mít antioxidační účinky.

Kočičí dráp

Kočičí dráp (řemdihák svazčitý) je extrakt z tropické liány, která svým tvarem připomíná kočičí dráp. Kočičí dráp nebo remdihák plstnatý je extrakt z tropické rostliny. Používá se především jako pomocník v péči o pohybový aparát, udržuje normální stav kloubů, přirozenou obranyschopnost organizmu a vitalitu. 

Kadidlovník pilovitý

Rostlina kadidlovník napomáhá normálnímu stavu kostí a kloubů. Podílí se na správné funkci dýchacího systému. Také příznivě ovlivňuje činnost srdce, hladinu cholesterolu v krvi a činnost gastrointestinálního a střevního traktu.

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vitamin CGlukosamin Chondroitin MSM, Kolagen, Kyselina Hyaluronova.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: