Smekám klobouk, Multi Vitamineral a Dr. Vitamin u mě vítězí!

"Dobrý den, chci se podělit se zkušeností s Multi Vitamineralem.

Pracoval jsem ve velice závadném, prašném prostředí. V částečně uzavřené obrovské hale, kde ještě navíc pobývali holuby. O těch je všeobecně známo, že roznášejí všechny možné nákazy, s kterými sami přijdou na svých leteckých cestách do styku.

V těchto podmínkách jsem pracoval často 10 i víc hodin denně, částečně i o víkendech. Po jisté době jsem začal mít zdravotní potíže nejrůznějšího charakteru. Bylo mi jasné, že můj imunitní systém už danou zátěž nezvládá. Ale co s tím? Jak mu mohu pomoct? Nechtělo se mi kupovat drahé klasické umělé vitamíny a doplňky z lékárny. Když to není přírodní produkt, mám k tomu nedůvěru až odpor. V dnešní obrovské přemíře nabídky všech možných zdraví podpůrných výrobků není lehké orientovat se. Byl jsem docela bezradný.

Vesmírný plán mého života ale měl pro mne nachystanou záchranní akci. Doslechl jsem se o malé esoterické výstavě. Shodou okolností jsem měl ten víkend volno. A že tohle téma je mému srdci blízké, vypravil jsem se se zvědavostí na výstavu. Byla hezká a klasická. Z každého rožku trošku, pro každého něco. Procházel jsem mezi stoly, prohlížel nabízené zázraky, záhady, tajemna i divutvorné výplody přírody. Až jsem se zastavil u stolku firmy Dr.Vitamin. Příjemná paní mi představila celou řadu mně zatím neznámých vitamínových a minerálních přípravků, které k mému překvapení nebyly zdaleka tak drahé, jako obvykle. To mě zaujalo. Začal jsem té paní líp naslouchat, ptal jsem se na způsob výroby, dopravy do Česka a distribuci, teda dostupnosti v případě, že by se mi osvědčili. Protože už jsem byl rozhodnutý, že je vyzkouším.

Hned v ten den jsem začal užívat Multi Vitamineral. Článek v materiálech, které jsem k tomu dostal, sliboval razantní pomoc. Po několika málo dnech jsem ke svému překvapení a potěšení začal pociťovat zlepšení dýchání, neměl jsem tak zduřené sliznice. Svalová únava byla pořád menší, až jsem byl zas celkově v pohodě. Asi po měsíci jsem si mohl kontrolně ověřit funkčnost Multi Vitamineralu na nehtech. Bílé skvrnky vymizely, měsíčky se zatáhly, nehty byly pevnější, lesklé, na pohled hezké. Překvapilo mě, že dokonce uzliny za ušima, které jsem míval od dětství zvětšené a viditelné, najednou byly pryč! „Neviditelné“! Tak tohle mě dostalo. To je můj favorit! Multi Vitamineral.

Smekám klobouk, Multi Vitamineral a Dr. Vitamin u mě vítězí!

Přeji úspěch na trhu, pevnou pozici a hodně spokojených uživatelů. Jen tak totiž budu mít zaručenou dostupnost mého oblíbeného vitamínového komplexu Multi Vitamineral! Velice rád nabídnu a obeznámím s produkty firmy Dr. Vitamín taky své klienty."

 

S pozdravem

Peter G.

Produkty zmíněné v článku: Multi Vitamineral Premium