Gastro (10 složek na nadýmání, pachuť v ústech, kyselý pocit v jícnu) - 60 kaps.

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
260 hodnocení
500 Kč 1 219,51 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Máte kyselý pocit v jícnu, reflux (vrácení žaludečních šťáv do jícnu), nadýmání či zvýšené říhání? Znepříjemňuje vám kyselá či hořká pachuť v ústech život nebo chcete podpořit své trávení, žaludek, ústní dutinu či sliznice? V tom případě určitě oceníte náš produkt GASTRO, jehož základ tvoří patentovaný extrakt, který k nám přišel přímo ze Sicílie, z místa, kde lidé již od dávných dob řešili kyselý pocit v jícnu po jídle prostředky, které jim poskytovala tamní příroda.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte kyselý pocit v jícnu, reflux (vrácení žaludečních šťáv do jícnu), nadýmání či zvýšené říhání? Znepříjemňuje vám kyselá či hořká pachuť v ústech život nebo chcete podpořit své trávení, žaludek, ústní dutinu či sliznice? V tom případě určitě oceníte náš produkt GASTRO, jehož základ tvoří patentovaný extrakt, který k nám přišel přímo ze Sicílie, z místa, kde lidé již od dávných dob řešili kyselý pocit v jícnu po jídle prostředky, které jim poskytovala tamní příroda.

Tato patentovaná směs středomořských extraktů z Opuncie fíkové a Olivy evropské potěší vaše sliznice, které se nacházejí v ústech, hltanu, jícnu a v žaludku. Produkt je doplněn dalšími 8 vitamíny a minerály, které přispívají ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, k ochraně buněk před oxidačním stresem a k tvorbě mastných kyselin.

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO, lepku a laktózy
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_cukr  Bez cukru

ikona_cervene krvinky  Vysoká účinnost od úst až po střevo
 
 

Podpořte svůj trávicí trakt a zdraví jedinečným a hlavně účinným složením našeho produktu:

Patentovaná směs středomořských extraktů z Opuncie fíkové a Olivy evropské:

Tyto živiny mají vysokou přilnavost na sliznice, což znamená, že se na nich dokážou fyzicky přichytit. Dokonce podporují obnovu sliznicové bariéry a mají různé zdraví prospěšné vlastnosti (co oceníte v případě, že bude vaše trávení, žaludek či sliznice vystaveny stresu). Účinky této patentované směsi jsou podpořeny dvojitou zaslepenou studií. Jedná se o nejobjektivnější formu ověření účinku. Prvním zaslepením je použití placeba. Druhým „zaslepením“ je, že ani experimentátoři nevědí, která skupina lidí užívá placebo, a které je podávána účinná látka. Studie se zúčastnilo 55 lidí ve věku 36-64 let. Z nich mělo 53 lidí reflux. Celá studie trvala dva měsíce. Výsledky byly následující: U 74,3% lidí došlo k výraznému zlepšení v porovnání s jejich původním zdravotním stavem. U placeba to bylo u 17,8%.

Složky nezbytné pro tvorbu energie ve střevech:

Tyto složky přispívají ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie buněk (ve střevech).

 • Vitamin B2

 • Hořčík

 • Kyselina pantotenová

 • Vitamin B6

 • Vitamin B12

Vitamin B12 kromě tvorby energie hraje roli i v procesu dělení buněk a přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

Složky, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem:

 • Nezakyselující vitamín C:

Vitamin C je známý silný antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem - oxidační stres přispívá ke stárnutí buněk, tkání i celého organismu. To znamená, že vitamín C bojuje proti volným radikálům.

 • Zinek

Zinek přispívá ke správné látkové přeměně makronutrientů (základních živin, nezbytných pro zachování života – bílkoviny, sacharidy a tuky).

Složka, která hraje důležitou roli pro tvorbu mastných kyselin:

 • L-karnitin

Mastné kyseliny jsou součástí mnoha biologických procesů v našem těle, a proto jich potřebujeme dostatek. Mastné kyseliny plní i strukturní funkci v buněčné membráně. Proto je užívání L-karnitinu na podporu trávení a žaludku je přínosné. Přispívá ke správné látkové přeměně makronutrientů (základních živin, nezbytných pro zachování života – bílkoviny, sacharidy a tuky).

Produkt GASTRO je pro vás vhodný, pokud máte:

 • Pocit vrácení žaludečních šťáv zpět do jícnu
 • Kyselý pocit za hrudní kostí, kterou lze pociťovat i v krku či v hrdle
 • Pachuť v ústech
 • Nadměrné říhání či nadýmání
 • Tlak v žaludku
 • Pocit plnosti v žaludku
 • Potřebu podpořit trávení a ústní dutinu
 • Zájem podpořit stav sliznice trávicího traktu


Celé složení a dávkování naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: