Taky jsem tomu hned nevěřila, ale člověk to musí zkusit, aby uvěřil

"Zdravím všechny příznivce obchodu Dr.Vitamin. 

Už nějaký ten pátek postupně zkouším a používám vitaminy od Dr:Vitamina, protože jsou vyrobeny z nechemicky modifikovaných surovin. Asi jeden z prvních vitaminů byl na Vlasy, pleť a nehtykdy jsem po 2 měsících užívání zjistila, že mi méně padají mé dlouhé vlasy a po cca 5ti měsících jsem měla pevnější nehty a samozřejmě i na lepší kůži se to projevilo.

Dále užívám Sea kelp přírodní jód ,o kterém jsem se dočetla, že udržuje vaší štítnou žlázu ve správné kondici a to nese své ovoce. I když je mi něco přes 40 let a má váha byla značně kolísavá hlavně nahoru, nyní cítím, že nemám problém váhu si udržovat a i bez větších problémů zhubnout.

A pro nás ženy je dobré užívat asi tak 10 dnů před menstruací Kal-Mag (hořčík a vápník) ty jsou nutné doplňovat, protože menstruací je ztrácíme a pak jsme unavené. Tyto zmíněné vitamíny jsou k dlouhodobějšímu užívání.

Ale vyzkoušela jsem i takové co působí rychle a ihned. Již 25 let se trápím migrénama a chodím na neurologii a tolik léků na bolest co na mě vyzkoušeli a přitom úplně stačilo vědět co vím teď. Sůl a Draslík, to je největší tajemství, které by měl znát každý a už nikdy nevemete do pusy žádné prášky na bolesti!!!! Jakmile mi přichází bolest hlavy nebo migréna vemu si 1/2 lžičky kvalitní soli, zapiju ji a pokud bolest výrazněji neustoupí do 10 minut, tak spolknu 2-4 Draslíky a do 15-20 minut je po bolesti. Taky jsem tomu hned nevěřila, ale člověk to musí zkusit aby uvěřil. Už jsem to praktikovala na několika kamarádkách s velkým úspěchem. Po Draslíku můžete dál fungovat i na večírku můžete dál pít, ale po Ibalginu se nesmí dál pít alkohol. Mohla bych tady psát ještě dál, ale nechám si to na příště.

Děkuji za skvělé vitamíny, které dokážou řešit jakýkoliv zdravotní problém. Doporučuji přečíst si knihu od Adelle Davis UZDRAVME SE (Jak obnovit zdraví pomocí správné výživy), tam najdete odpovědi na Vaše problémy."

Všem přeji pevné zdraví bez bolestí,

Dana Matoušková