Jak mít více energie

Cítíte se unavený, stále bez energie a bez radosti ze života? Je již jakýmsi zvykem, že pokud se cítíme unaveně a bez energie, automaticky saháme po různých energetických nebo kofeinových nápojích. Přitom se však zapomíná na mnoho důležitých a neutrálnějších postupů, pomocí kterých je možné pozvednout úroveň energie na vyšší úroveň. Právě nedostatek vitamínů je častou příčinu únavy a vyčerpání. Proto Vám v dnešním článku přinášíme doporučení na vitamíny, které vám pomohou mít více energie a snížit únavu:

2_3

Multi Vitamineral

Dodává energii a pomáhá při snížení únavy a vyčerpání. Kromě toho je to výborný všestranný doplněk na podporu zdraví, imunity a celkové vitality. Doporučujeme jej užívat každý den a v případě náročnější dní zvýšit dávku.

B-komplex

Vitamíny skupiny B podporují nervový systém a považují se za nositele životní energie. Jejich nedostatek ve výživě má ​​za následek pocit únavy a vyčerpání. Nejlepší výsledek docílíte, pokud budete užívat vyvážený B-komplex, ve kterém jsou všechny B vitamíny.

Železo 

Specifický, no poměrně častý případ je, když je únava způsobena chudokrevností. V tomto případě je důležité přijímat dostatek železa, aby se posílila tvorba červených krvinek. Obsah železa v těle snižuje i přehnané pití kávy, proto pokud je toto váš případ, měli byste zvýšit přísun železa.

joga

Vitamin C 

Tento vitamín je většinou spojován s imunitou, no málokdo ví, že chronický nedostatek energie může být způsoben právě nedostatek vitaminu C. Vitamin C je rozpustný ve vodě, neukládáme si ho do zásoby a tělo si ho nedokáže vytvořit, proto je nutný jeho každodenní příjem.

Spirulina 

Tato sladkovodní řasa je výborná na podporu vitality, energie a imunity.

Mezi další časté příčiny únavy a nedostatku energie patří například stres, deprese a nedostatek spánku. Ať je příčina jakákoliv, pravidelné zásobení vitamíny vám pomůže při běžných problémech, jako je únava, ale i při vážnějších chorobách (avšak vždy je důležité kontaktovat svého lékaře). Doporučujeme užívat kvalitní přírodní vitamíny s vysokým obsahem aktivní látky, protože jen ty vám zaručí účinnost a vyřešení problému.

 Nakoupit si produkty na energii

 

Pokud se vám článek líbí, nezapomeňte se o něj podělit s přáteli. Stačí kliknout na tlačítko SDÍLET níže. 

1_3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení