Sea Kelp 150 mcg (přírodní jód) - 90 tab.

Bez alergenů, GMO a lepku
58 hodnocení
200 Kč 2,22 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Jód přispívá k správné kognitivní funkci, k správné tvorbě hormonů štítné žlázy a její celkové činnosti. Rovněž napomáha udržovat dobrý zdravotní stav pokožky a přispívá ke správnému fungování nervového systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sea Kelp - přírodní jód

Mořská řasa Kelp je nabitá živinami a obsahuje bohatý zdroj jódu, základního minerálu známého pro zdravou funkci štítné žlázy.

V organismu jsou dvě třetiny obsahu jódu uloženy ve štítné žláze. Štítná žláza reguluje metabolismus a právě jód ovlivňuje její činnost.  Dostatečný příjem tohoto prvku přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie a ke správnému fungování nervového systému. Napomáhá k udržení zdravé pokožky. 

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Čím jód prospívá?

  • přispívá ke správné kognitivní (poznávací) funkci
  • přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
  • přispívá ke správnému fungování nervového systému
  • přispívá k udržení zdravé pokožky
  • přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Multivitamin, Spirulina, Chlorella

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: