Chlorella řasa 500 mg - 200 tab.

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
11 hodnocení
420 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Chlorella přispívá ke správnému fungování imunitního systému, zvyšuje energetickou hladinu a vitalitu, pomáhá přirozenému detoxikačnímu procesu vašeho těla a podporuje zdraví jater.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlorella

Chlorella je zelená sladkovodní jednobuněčná řasa s vysokým obsahem chlorofylu, bílkovin, minerálních látek a dalších živin, známá zejména ve formě doplňku výživy. Dnes jsou řasy považovány za největší zásobu potravin na světě. Chlorella má vysoký obsah bílkovin a dalších základních živin; při sušení je to asi 45% bílkovin, 20% tuků, 20% sacharidů, 5% vlákniny a 10% minerálů a vitamínů.

Je velmi lehce stravitelná. Pro její vysoký obsah bílkovin ji mohou zařadit do své stravy i vegetariáni, aby nahradili aminokyseliny.

Tato řasa (Chlorella vulgaris) obsahuje nejvíce chlorofylu ze všech rostlin. Pěstuje se hlavně v Japonsku a Thajsku.

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Čím Chlorella prospívá?

  • přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu
  • přispívá ke správnému fungovaní imunitního systému pro tvorbu energie 
  • přispívá k normální funkci střevního traktu
  • přispívá k mikrobiální rovnováze
  • vystupuje jako antioxidant
  • přispívá k normální činnosti jater
  • přispívá normální činnosti srdce a cév
  • přispívá k lepšímu pročištění organismu
  • přispívá k normální trávení a funkce jater

Chlorella je zdrojem vysoce kvalitního proteinu, který je mnohem koncentrovanější a stravitelnější než kterýkoliv živočišný protein. Až 58% Chlorelly tvoří bílkoviny! Dále obsahuje všechny známé vitaminy skupiny B (včetně vitamínu B-12, který se nenachází téměř v žádné rostlině), vitamin C, vitamin E, beta-karoten a také minerály jako vápník, hořčík, zinek a draslík. Je bohatá na Omega-3 mastné kyseliny a kyselinu gama-linolovou (GLA) a chlorofyl. Obsahuje mukopolysacharidy, které tvoří velkou část chrupavek, vazů a šlach. Také obsahuje nukleové kyseliny (RNA a DNA), které hrají důležitou roli při vytváření buněk.

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Draslík, Extrakt z česnekuSpirulina řasa.

 Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: