Spirulina řasa 500 mg - 200 tab.

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
13 hodnocení
420 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Spirulina je řasa, která přirozeně roste ve volné přírodě v sladkovodních jezerech, přírodních pramenech a mořských vodách. Podporuje imunitní systém a vitalitu těla, pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a také pomáhá kontrolovat váhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirulina

Spirulina je řasa, která přirozeně roste ve volné přírodě v sladkovodních jezerech, přírodních pramenech a mořských vodách. Naše organická tableta řas Spiruliny neobsahuje nic jiného než řasy - díky speciální výrobní technologii jsme nemuseli na výrobu tablet používat žádný další pomocný materiál. Řasy použité v tomto doplňku stravy jsou testovány a certifikovány společností Ceres v Německu. Na místech, kde žijí pravidelní konzumenti řas, se lidé těší vynikajícímu zdraví a zaznamenávají delší životnost. 

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

Čím Spirulina prospívá?

  • vystupuje jako antioxidant
  • přispívá k normální hladině cukru v krvi
  • přispívá k přirozené obranyschopnosti tela a imunitního systému
  • přispívá k vitalite organismu
  • přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a hubnutí

100 g Spiruliny obsahuje 60 - 70 g bílkovin, třikrát více než stejné množství vepřového masa, dvakrát více než hovězí a rybí maso a o 50% více než sója. Buňky Spiruliny jsou lidským tělem velmi snadno zpracovatelné s absorpční rychlostí 65-80%, zatímco například sólové buňky vstupují pouze do 40 % těla. Obsahuje také 18 druhů aminokyselin, které jsou pro lidský organismus esenciální (a jsou ve formě, která je pro tělo snáze stravitelná než sója či maso).

Tableta obsahuje řadu potřebných minerálů, stopových prvků včetně železa, vápníku, sodíku, draslíku, mědi, manganu, hořčíku, zinku, fosforu, selenu, různých vitamínů (hlavně vysoký obsah vitamínu B12), nukleové kyseliny, kyseliny V-linolenové, chlorofylu, fenolu, různých a dalších účinných látek.

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Multivitamin, Chlorella, Očista tlustého střeva.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: