Spirulina řasa 500 mg - 200 tab.

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
12 hodnocení
420 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Spirulina je řasa, která přirozeně roste ve volné přírodě v sladkovodních jezerech, přírodních pramenech a mořských vodách. Podporuje imunitní systém a vitalitu těla, pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a také pomáhá kontrolovat váhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirulina

Spirulina je řasa, která přirozeně roste ve volné přírodě v sladkovodních jezerech, přírodních pramenech a mořských vodách. Naše organická tableta řas Spiruliny neobsahuje nic jiného než řasy - díky speciální výrobní technologii jsme nemuseli na výrobu tablet používat žádný další pomocný materiál. Řasy použité v tomto doplňku stravy jsou testovány a certifikovány společností Ceres v Německu.

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Na místech, kde žijí pravidelní konzumenti řas, se lidé těší vynikajícímu zdraví a zaznamenávají delší životnost. Dnes jsou řasy považovány za největší zásobu potravin na světě.

Čím Spirulina prospívá?

  • podporuje imunitní systém těla
  • podporuje vitalitu těla
  • pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi
  • pomáhá kontrolovat váhu

100 g Spiruliny obsahuje 60 - 70 g bílkovin, třikrát více než stejné množství vepřového masa, dvakrát více než hovězí a rybí maso a o 50% více než sója. Buňky Spiruliny jsou lidským tělem velmi snadno zpracovatelné s absorpční rychlostí 65-80%, zatímco například sólové buňky vstupují pouze do 40 % těla. Obsahuje také 18 druhů aminokyselin, které jsou pro lidský organismus esenciální (a jsou ve formě, která je pro tělo snáze stravitelná než sója či maso).

Tableta obsahuje řadu potřebných minerálů, stopových prvků včetně železa, vápníku, sodíku, draslíku, mědi, manganu, hořčíku, zinku, fosforu, selenu, různých vitamínů (hlavně vysoký obsah vitamínu B12), nukleové kyseliny, kyseliny V-linolenové, chlorofylu, fenolu, různých a dalších účinných látek.

Výzkum ukázal, že 1 g Spiruliny je nutričně ekvivalentní 1 kg zeleniny.

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Multivitamin, Chlorella, Očista tlustého střeva.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: