Spirulina řasa 500mg

Kód: 302
Novinka
1 hodnocení
320 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.11.2020

Spirulina je řasa, která přirozeně roste ve volné přírodě v sladkovodních jezerech, přírodních pramenech a mořských vodách. Podporuje imunitní systém a vitalitu těla, pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a také pomáhá kontrolovat váhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirulina je řasa, která přirozeně roste ve volné přírodě v sladkovodních jezerech, přírodních pramenech a mořských vodách. Naše organická tableta řas Spiruliny neobsahuje nic jiného než řasy. Díky speciální výrobní technologii jsme nemuseli na výrobu tablet používat jakýkoliv další pomocný materiál. Řasy použité na výrobek jsou testovány a certifikovány společnosti Ceres v Německu.

Na místech, kde žijí pravidelní konzumenti řas, se lidé těší vynikajícímu zdraví a zaznamenávají delší životnost. Dnes jsou řasy považovány za největší zásobu potravin na světě.

Čím Spirulina prospívá?

- podporuje imunitní systém těla
- podporuje vitalitu těla
- pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi
- pomáhá kontrolovat váhu

 100 g Spiruliny obsahuje 60 - 70 g bílkovin, třikrát více než stejné množství vepřového masa, dvakrát více než hovězí a rybí maso a o 50% více než sója. Buňky Spiruliny jsou lidským tělem velmi snadno zpracovatelné s absorpční rychlostí 65-80%, zatímco například sólové buňky vstupují pouze do 40 % těla. Obsahuje také 18 druhů proteinů, které jsou vyrobeny pro lidské tělo. Nejenže obsahuje všechny potřebné látky, ale jsou také ve formě, která je snadněji stravitelná jako sója nebo maso.

Tableta obsahuje řadu potřebných minerálů, stopových prvků včetně železa, vápníku, sodíku, draslíku, mědi, manganu, hořčíku, zinku, fosforu, selenu, různých vitamínů (hlavně vysoký obsah vitamínu B12), nukleové kyseliny, kyseliny V-linolenové, chlorofylu, fenolu, různých a dalších účinných látek.

Výzkum ukázal, že 1 g Spiruliny je nutričně ekvivalentní 1 kg zeleniny.

 

Složení, výživové hodnoty a doporučená denní dávka: uvedeny na fotografii

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Děti, těhotné a kojící ženy a každý, kdo je pod dohledem lékaře, může tento produkt užívat až po dohodě s lékařem.

Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě od 5°C – 20°C. Nevystavujte přímému slunci a mrazu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: