Selen 100 mcg (vysoká biologická dostupnost) - 90 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
16 hodnocení
229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Selen podporuje činnost imunitního systému a štítné žlázy a chrání buňky před oxidačním stresem. Podílí se na optimální tvorbě spermií a zvyšuje jejich aktivitu. Udržuje vlasy a nehty v dobrém stavu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Selen

Každá tobolka tohoto produktu dodává 100 mcg elementárního selenu ze selenomethioninu, což je organický zdroj vysoce důležitého stopového prvku selenu s vysokou biologickou dostupností (míra, do jaké organizmus využije podanou látku).

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

Standardní strava obsahuje velmi málo selenu. Nejlepší zdroje selenu jsou brazilské ořechy, mořské plody, ryby a pivovarské kvasnice, ale protože jen málo lidí začleňuje tyto potraviny do své stravy pravidelně, většina má nedostatek selenu.

Čím selen prospívá?

  • přispívá ke správné spermatogenezi
  • přispívá k udržení zdravých vlasů a nechtů
  • přispívá ke správnému fungování imunitního systému
  • přispívá ke správnému fungování štítné žlázy
  • přispívá k ochrane buněk před oxidačním stresem 

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vitamin E, Vápník, Zinek, Vitamin A.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: