Vitamínový balíček IMUNITA

Akce Tip
4 hodnocení
–10 %
IMUNITA
749 Kč –10 % 674 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Přemýšlíte čím obdařit člena rodiny, přítele či známého? Potěšte ho a darujte mu balíček vitamínů na podporu celkového zdraví a imunity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přemýšlíte čím obdařit člena rodiny nebo přítele či známého? Potěšte ho a darujte mu balíček vitamínů na podporu celkového zdraví a imunity.

Když má tělo dostatek vitamínů, minerálů a dalších živin, dokáže se lépe bránit před viry a bakteriemi. Tento balíček obsahuje kvalitní přírodní vitamíny, které posílí imunitu vás a vašich blízkých vydrží až na 2 měsíce. Mít dobrou imunitu se přece vyplatí.

Balíček obsahuje:

  • Selen - Selen zkracuje potíže při nachlazení, podporuje imunitní systém a udržuje pokožku, vlasy a nehty v dobrém stavu. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Vitamin C - Vitamin C je již dobře známý ve spojení s imunitou. Céčko stimuluje imunitní systém v průběhu virových a bakteriálních infekcí k větším výkonům. Také pomáhá při léčení nachlazení, zmírňuje příznaky stresu a vyčerpání, snižuje riziko vzniku krevních sraženin a podporuje dobrý stav pokožky a zubov. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Multi Vitamineral - Multivitamineral je produkt, který by měli užívat všichni. Obsahuje až 34 vitamínů a minerálů na podporu zdraví. Posiluje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů, kůže, dodává energii a snižuje únavu. Rovněž zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém a je nezbytný pro výživu svalů a tvorbu krve. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 

Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: