Vitamínový balíček IMUNITA

Akce Tip
4 hodnocení
–10 %
IMUNITA
749 Kč –10 % 674 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Přemýšlíte čím obdařit člena rodiny, přítele či známého? Potěšte ho a darujte mu balíček vitamínů na podporu celkového zdraví a imunity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přemýšlíte čím obdařit člena rodiny nebo přítele či známého? Potěšte ho a darujte mu balíček vitamínů na podporu celkového zdraví a imunity.

Když má tělo dostatek vitamínů, minerálů a dalších živin, dokáže se lépe bránit před viry a bakteriemi. Tento balíček obsahuje kvalitní přírodní vitamíny, které mohou přispívat na vaši imunitu a imunitu vašich blízkých. Balíček vydrží až 2 měsíce. Mít dobrou imunitu se přece vyplatí.

Balíček obsahuje:

  • Selen - Selen přispívá k ochrane buněk před oxidačním stresem , podporuje imunitní systém a udržuje pokožku, vlasy a nehty v dobrém stavu. 
  • Vitamin C - Vitamin přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. Také přispívá k udržení správného fungování imunitního systému během intenzívní tělesné námahy či po ní a podporuje dobrý stav pokožky a kostí.
  • Multi Vitamineral - Multivitamín obsahuje až 36 složek v 1 kapsli. Je navržen tak, aby splnil požadavky lidí, kteří mají vysokou fyzickou i psychickou zátěž a dodal jim všechny potřebné živiny pro optimální fungování. Díky tekuté gelové kapsle se rychle vstřebává, snadno polyká a nezatěžuje žaludek.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: