Vitamin C 1000 mg v prášku - 0,5 kg

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
27 hodnocení
399 Kč 79,80 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Vitamin C v prášku je ideální do limonád, čaje nebo i na pití během celého dne. Vitamin C podporuje imunitní systém v průběhu intenzivní tělesné námahy a po ní. Udržuje dobrý stav pokožky a zubů, výrazně podporuje tvorbu kolagenu a přispívá k správné funkci psychiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C 1000 mg - prášek

Vitamin C (kyselina askorbová) je rozpustný ve vodě. Většina živočichů si je schopná vytvářet svůj vlastní vitamin C, pouze lidé, opice a morčata jsou odkázáni na potravinové zdroje. Dávky se vyjadřují v mg. Vitamin C patří mezi nejčastěji užívané doplňky stravy.

Velmi oblíbenou formou je právě Vitamin C v prášku. Rychle se vstřebává a můžete ho použít jako ochucení vody, dát do osvěžující limonády nebo do čaje namísto citronu. Tento vitamin C je 100% farmaceutickej kvality.

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukruČím Vitamin C prospívá?
  • přispívá k udržení správného fungování imunitného systému během intenzívní tělesné námahy a po ní 
  • přispívá ke správné funkci krevních cév 
  • přispívá ke správné tvorbě kolagenu
  • přispívá ke správné funkci kostí a chrupavek 
  • přispívá ke správné funkci pokožky
  • přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie 
  • přispívá ke správnému fungování nervového systému a psychiky
  • zvyšuje vstřebávaní železa 
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem 

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vápník, Hořčík, Bioflavonoidy, Multivitamin, Očista trávení a střev.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lepší“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: