Vitamin E 400 IU přírodní (tokoferol) - 100 kaps.

Bez GMO a lepku
49 hodnocení
625 Kč 6,25 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Vitamin E (tokoferol) přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Náš produkt se jednoduše užívá a je oceněn každým, kdo chce podpořit své zdraví a vitalitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin E přírodní (tokoferol)

Vitamin E je rozpustný v tuku, v těle se skladuje v játrech, ve svalech, varlatech, děloze, krve a nadledvinách. Komplex spolu s vedlejšími látkami se nazývá tokoferol. Vitamin E je důležitým antioxidantem, zabraňuje oxidaci tuků podobně jako vitamin A, některé aminokyseliny a vitamin C. Asi 60-70% přijatého vitaminu se vyloučí stolicí. Na rozdíl od jiných v tuku rozpustných vitamínů se vitamin E uchovává v těle jen krátkou dobu podobně jako vitaminy B a C.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

Čím Vitamin E prospívá?

  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • příznivě působí na celkové zdraví a vitalitu

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vitamin A, Vitamin C, B-komplex, Zinek, Selen, Koenzym Q10.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: