Všiml jsem si, že vstávám ráno svěží a odpočatý, mám výrazně lepší náladu po celý den

"Jako dlouhodobý uživatel vitamínů firmy Dr.Vitamin, konkrétně přípravku MultiVitaminová Energie Standard mohu srovnat rozdíly mezi jejich ledabylým a doporučeným používáním, tzn. minimálně 3 kapsle denně. Dokud jsem používal 1–2 kapsle denně nepozoroval jsem u sebe žádné viditelné rozdíly mezi obdobím, kdy jsem vitamíny vůbec neužíval. Pak jsem jednoho dne na doporučení vyzkoušel pravidelné užívání 3 kapslí denně po dobu 1 týdne a již 4.den jsem na sobě začal pozorovat viditelné změny. Nejprve jsem si všiml, že vstávám ráno svěží a odpočatý, pak jsem "z ničeho nic" dostal chuť běhat po schodech nahoru jako v mém mládí a měl výrazně lepší náladu po celý den.

Obdobně "zázračné" výsledky jsem zaznamenal při užívání přípravku MultiVitaminová Energie AKTIV.

Již 10 let se pravidelně zúčastňuji cyklistického maratonu kolem České republiky, kdy během 10 dnů urazíme na kolech cca 1.300 Km. Dokud jsem nepoužíval tento přípravek, pravidelně jsem zažíval během etap křeče a stavy fyzického vyčerpání. Poté co jsem začal s užíváním multivitaminů od firmy Dr.Vitamin, se mé stavy během maratonů viditelně zlepšily, nicméně stále jsem býval obzvláště v kopcovitých etapách vyčerpaný.

Letos poprvé jsem důsledně dbal na to, abych každý den spotřeboval jedno platíčko (3x2 kapsle) těchto multivitaminů a výsledek mě samotného ohromil. I když jsem prakticky letos na kole netrénoval (najezdil jsem před maratonem asi 60 Km), za celou dobu jsem neměl jedinou krizi ani jsem se nedostal do stavu fyzického vyčerpání. Navíc se letos jelo v extrémním počasí, kdy teploty na slunci vystoupaly až na 51°C. Viditelné změny si všiml i jeden z bývalých profesionálních cyklistů, který s námi jezdí již 6 let a kterému jsem v kopcích poprvé začal ujíždět, ač je o 15 let mladší.

Proto mohu ze své zkušenosti doporučit oba přípravky, ale je nutné je brát v dostatečném množství, abyste z nich měli opravdu maximální užitek."

Honza S.

 Produkty zmíněné v článku: MultiVitaminová Energie Standard, MultiVitaminová Energie AKTIV.