Můj psychický stav se mnohem zlepšil, alergie zmizela

"Dobrý den,

chtěla bych Vám tímto velice poděkovat za Vaše vysoce kvalitní vitaminy na podporu imunity a dostupné ceny.

Už delší dobu jsem měla zdravotní potíže: hrozná únava, neklid, nespavost, pocit úzkosti, vypadávání vlasů. Začala se mi častěji objevovat vyrážka na obličeji a potom i celém těle. Kortikoidy už moc nezabíraly...

Vyšetření krve ukázalo, že mám sníženou hladinu draslíku, vážný deficit vit. E a A, B6, C, kyseliny listové, B12, vit. D, snížené množství hemoglobinu, chyběl mi vápník a hořčík...

Výsledek vyšetření mě hrozně překvapil, protože jsem si vitaminy a minerály stále kupovala v lékárně. 

Vůbec jsem nevěděla, co si mám počít... Na internetu jsem se dozvěděla, že vitaminy a minerály nesmí být geneticky modifikované. Užitek a vstřebatelnost syntetických vitaminu je nulová.

Vyhazovala jsem zbytečně peníze. Začala jsem vyhledávat vitaminy bez GMO za dostupnou cenu.

A tak jsem objevila Vaši webovou stránku s genetický nemodifikovanými vitaminy a objednala jsem si Multi Vitamineral Premium a Vápník + Hořčík + D3 (tekutý v kapslích).

Výsledek mě ohromil! Můj psychický stav se mnohem zlepšil, alergie zmizela (myslím si, že mi moc chyběl hořčík). Šla jsem po třech měsících používání vitaminů na kontrolu krve. Stopové prvky mám v normě! Potřebuju ještě železo, ale budu ho užívat zvlášť...

Objednala jsem Multi Vitamineral pro dospělé členy své rodiny, Multivitamin pro děti a vitaminy pro vlasy, pleť a nehty.

Všichni pocítili sílu vitaminů a blahodárný vliv na své zdraví. Účinek vitamínů velmi ocenil můj manžel, který dělá dvanáctky.

Ještě jednou Vám mockrát děkuji!"

 

S pozdravem

Mgr. Anna V.

Produkty zmíněné v článku: Multi Vitamineral Premium , Vápník + Hořčík + D3 (tekutý v kapslích)Multivitamin pro děti a Vlasy, pleť a nehty.