Vitamin B1 tiamin 100 mg - 60 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
41 hodnocení
245 Kč 4,08 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Vitamín B1 přispívá ke správné funkci psychiky, normální činnosti nervového systému a srdce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin B1

Vitamin B1 (thiamin) je ve vodě rozpustný. Stejně jako tomu je u všech vitamínů skupiny B, nelze v těle skladovat a jakýkoliv přebytek se okamžitě vyloučí. Někdy se nazývá také "chytrý vitamín", protože přispívá k uspokojení nervovové činnosti a vyrovnané psychice. Dávky se určují v mg.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

Čím Vitamin B1 prospívá?

  • přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
  • přispívá ke správnému fungování nervového systému
  • přispívá ke správné funkci psychiky
  • přispívá ke správné funkci srdce

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: B-komplex, Kyselina listová, Vitamin B12, Vitamin B5, Vitamin C.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Nevyplňujte toto pole:
MH Avatar autora 18.8.2021 08:05
Dobrý den, je možné brát 100mg po večeři pred spaním společně s magnesiem? Může to pomoci se špatným spánkem a nočními krečmi a buzením? Dle všeho to vypadá na dlouhodobý deficit vitamínu B1. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
D Avatar autora 29.9.2021 15:04
Dobrý den, ano je to možné a pozitivně to ovlivňuje tělo a máme s tím výborně výsledky. Doporučila bych ale magnesium brát společně s vápníkem. Vápník ovlivňuje i svaly, křeče a celkově pomáhá při nespavosti, takže je účinek ještě vyšší. Pokud byste měli zájem, zde jsou naše CalMag produkty https://www.drvitamin.cz/kategorie/kalmag/ Přeji hezký den.