Vitamin B10 PABA (kyselina para-aminobenzoová) 100 mg - 100 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
47 hodnocení
315 Kč 3,15 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

PABA je součástí vitaminů skupiny B a někdy se označuje jako Vitamin B10. Lidské tělo ji používá k tvorbě kyseliny listové, a tedy vitamínu B9. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PABA - kyselina paraaminobenzoová

PABA, celým názvem kyselina paraaminobenzoová, je také součástí vitaminů skupiny B. Někdy se označuje také jako Vitamin B10. Tělo si ji může vyrábět samo. Je základem tvorby kyseliny listové a účastní se při utilizaci bílkovin. 

PABA je rozpustná ve vodě a dávky se měří v mg. Náš produkt obsahuje lehce polykatelné kapsle a dávkování se doporučuje na 1 kapsli denně s jídlem.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: B-komplex, Kyselina listová, Vitamin C.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: