Vitamin C 1000 mg - 300 kaps. (výhodnější balení)

Bez alergenů, GMO a lepku
33 hodnocení
955 Kč 3,18 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Výhodné balení až 300 kapslí účinného Vitaminu C. Vitamin C podporuje imunitní systém v průběhu intenzivní tělesné námahy a po ní. Udržuje dobrý stav pokožky a zubů, výrazně podporuje tvorbu kolagenu a přispívá ke správné funkci psychiky.

.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C 1000 mg

Vitamin C (kyselina askorbová) je rozpustný ve vodě. Většina živočichů si je schopná vytvářet svůj vlastní vitamin C, pouze lidé, opice a morčata jsou odkázáni na potravinové zdroje. Dávky se vyjadřují v mg. Vitamin C patří mezi nejčastěji užívané doplňky stravy. Výhodné balení až 300 kapslí účinného Vitaminu C 1000mg. Mějte stále po ruce dostatek tohoto vitaminu pro sebe a celou svou rodinu. Kapsle se užívají snadno a můžete si je vzít kdekoliv. Tento Vitamin C neobsahuje cukr, lepek, konzervanty, barviva ani geneticky modifikované složky.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru


Čím Vitamin C prospívá?

  • přispívá k udržení správného fungování imunitného systému během intenzívní tělesné námahy a po ní 
  • přispívá ke správné funkci krevních cév 
  • přispívá ke správné tvorbě kolagenu
  • přispívá ke správné funkci kostí a chrupavek 
  • přispívá ke správné funkci pokožky
  • přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie 
  • přispívá ke správnému fungování nervového systému a psychiky 
  • zvyšuje vstřebávaní železa
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vápník, Hořčík, Bioflavonoidy, Multivitamin, Očista trávení a střev.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: