Očista trávení a střev (10 složek) - citrónový nápoj v prášku 307 g

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
119 hodnocení
690 Kč 224,76 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Pokud nemáme v pořádku střeva a trávení, výsledkem bude průjem, zácpa, záněty střev, kožní problémy, zápach z úst, padající vlasy či bílý povlak na jazyku. Potravinové intolerance, oslabená imunita, alergie, suchá kůže, skvrny a akné jsou také projevy toho, že se střevo stává toxickým. Náš produkt Očista trávení a střev, ze kterého si připravíte chutný nápoj s příchutí citrónu, řeší právě tyto problémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očista (detox) trávení a střev

Řekl vám už někdo, že střevo je největší imunitní orgán našeho těla?

Pokud nemáme v pořádku střeva a trávicí systém, výsledkem bude průjem, zácpa, záněty střev, kožní problémy, zápach z úst, padající vlasy či bílý povlak na jazyku. Potravinové intolerance, oslabená imunita, alergie, suchá kůže, skvrny a akné jsou také projevy toho, že se střevo stává toxickým. Náš produkt Očista trávení a střev, ze kterého si připravíte chutný nápoj s příchutí citrónu, řeší právě tyto problémy.

Doplněk stravy Očista trávení a střev je určen pro všechny, kteří chtějí podpořit svá střeva a trávení. Tento produkt je složen z dvou typů prebiotických vláknin (které vyživují celé střevo od začátku až po konec), L-glutaminu, extraktu z kanadských borůvek, vitamínů C, B5, B6, biotinu a minerálů zinek a hořčík. Produkt je vegan a bez alergenů. Je vhodný i pro ty, kteří mají bezsacharidovou, bezlaktózovou nebo bezlepkovou dietu. Má nízkou kalorickou hodnotu, pouhých 2 kcal/g.

Díky pravidelnému užívání se může zvýšit vaše obranyschopnost a tělo se stává odolnější při boji s okolním prostředím.

icon_vegetarian  Vegan

icon_GMO  Bez GMO, lepku a laktózy
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_cukr  Slazené stévií
 
icon_barviva  Barveno betakarotenem
 

Akáciová vláknina

Základ produktu tvoří klinicky testovaná akáciová vláknina, která dokáže vyživovat dobré probiotické bakterie v našich střevech a dokáže je vyživovat v celé délce střeva od začátku po konec po dobu až 48 hodin. Uvolňuje se 24 až 48 hodin v protikladu s ostatními typy vláknin, které se udrží pouze v první třetině tenkého střeva a uvolňují se jen 2 až 6 hodin, čímž se oslabuje jejich efekt. Jedná se o unikátní vlákninu, která se používala již v době faraonů 2000 let před Kristem.

Vláknina z klastrové fazole a vstřebávání minerálů

Akáciová vláknina je zkombinována s prebiotickou* vlákninou z klastrové fazole, která dokáže vyživovat zejména bifidobakterie v našich střevech. Kromě toho zabezpečuje výživu střevního mikrobiomu a stará o to, jak pročistit střeva.

Vláknina z klastrové fazole je také vhodná pro vstřebávání minerálů jako je hořčík, vápník a železo. Je vhodná při IBS (Syndrom dráždivého tračníku), zácpě a průjmu.

*prebiotický – jsou to převážně pro člověka nestravitelné vlákniny, které jsou výživou pro dobré bakterie a střevní mikroflóru v našich střevech.

Extrakt z kanadských borůvek

Borůvky jsou známé díky svým účinkům při zánětech a protizánětlivým vlastnostem. Proto produkt Očista trávení a střev obsahuje vysokou dávku extraktu z kanadských borůvek na podporu vašich střev.

L- Glutamin - zásadní složka pro střeva

Až 30 % celkového glutaminu v těle je využíváno střevy. Představuje zdroj energie pro tenké střevo. Zabezpečuje přenos dusíku mezi tkáněmi. Glutamin je důležitý při regeneraci sliznic trávicího traktu, je součástí bílkovin, udržuje správnou acidobazickou rovnováhu organismu.

Základní složky jsou rostlinného původu

Očista trávení a střev je „Clean Label“ výrobek, jehož základní složky mají rostlinný původ.

Pro koho je produkt vhodný

Produkt je vhodný pro vegany, pro ty, kteří potřebují stravu bez alergenů, či bezsacharidovou, bezlaktózovou nebo bezlepkovou dietu. Má nízkou kalorickou hodnotu, pouhých 2 kcal/g.

Také je vhodný při IBS (Irritable Bowel Syndrome = Syndrom dráždivého tračníku), zácpě a průjmu. Je velmi dobře snášen trávicím traktem.

Při pročištění střev se začnou vitamíny lépe vstřebávat a trávení bude více efektivní, což může napomáhat při hubnutí.

Vitamin C jako antioxidant

Vitamin C je známý silný antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. To znamená, že bojuje proti volným radikálům.

Hořčík, zinek, B5, B6 a biotin

Hořčík, vitamin B6, biotin a kyselina pantotenová přispívají ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. Zinek přispívá ke správné látkové přeměně makronutrientů (tuky, sacharidy, bílkoviny).

Přírodní citrónová příchuť

Tento produkt obsahuje výlučně 100% přírodní citronovou příchuť a barvivo z betakarotenu. Můžete se tedy těšit na chutný ovocný nápoj bez jakýchkoli chemických škodlivin.

Celé složení, dávkování a návod k přípravě naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Klinické studie o L-Glutamin:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8974125 – L- Glutamin esenciální kyselina pro střeva

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5454963/ – úloha L-Glutaminu ve střevech

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5431459/ – terapeutické účinky L-Glutaminu

Klinické studie k vláknině z clusterové fazole:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16413751/ Úloha částečně hydrolyzované vlákniny z clusterové fazole v léčbě syndromu dráždivého tračníku.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25843197/ – Částečně hydrolyzovaná vláknina z clusterové fazole v léčbě syndromu dráždivého tračníku se zácpou – efekt na základě pohlaví, věku a BMI.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Dotaz 26.2.2023 22:25
Dobrý den mám dotaz ...je přípravek na očistu a střeva vhodný pro těhotné?děkuji
Odpovědět
D Avatar autora Dotaz 26.2.2023 22:34
Dobrý den, ze zákona musíme na produktech uvádět, že těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Měli jsme několik těhotných žen, které tento produkt užívaly i v těhotenství a bylo to u nich bez komplikací.