Očista trávení a střev (10 složek) - citrónový nápoj v prášku 307 g

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
151 hodnocení
690 Kč 224,76 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Produkt Očista trávení a střev přispívá ke správné peristaltice (pohyb střev) a fungování střev, trávení, metabolismu a ke správné funkci pokožky a imunity. Jedná se o chutný nápoj s příchutí citrónu s osvědčenou recepturou, kterou si oblíbily stovky zákazníků .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očista (detox) trávení a střev

Řekl vám už někdo, že střevo je největší imunitní orgán našeho těla?

Produkt Očista trávení a střev přispívá ke správné peristaltice (pohyb střev) a fungování střev, trávení, metabolismu a ke správné funkci pokožky a imunity. Jedná se o chutný nápoj s příchutí citrónu s osvědčenou recepturou, kterou si oblíbily stovky zákazníků .

Doplněk stravy Očista trávení a střev je určen pro všechny, kteří chtějí udržovat svůj metabolismus a zdraví. Tento produkt je složen z dvou typů prebiotických vláknin, L-glutaminu, extraktu z kanadských borůvek, vitamínů C, B5, B6, biotinu a minerálů zinek a hořčík. Produkt je vegan a bez alergenů. Je vhodný i pro ty, kteří mají bezsacharidovou, bezlaktózovou nebo bezlepkovou dietu. Má nízkou kalorickou hodnotu, pouhých 2 kcal/g.

icon_vegetarian  Vegan

icon_GMO  Bez GMO, lepku a laktózy
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_cukr  Slazené stévií
 
icon_barviva  Barveno betakarotenem
 

Akáciová vláknina

Základ produktu tvoří klinicky testovaná akáciová vláknina. Jedná se o unikátní vlákninu, která se používala již v době faraonů 2000 let před Kristem.

Vláknina z klastrové fazole a vstřebávání minerálů

Akáciová vláknina je zkombinována s prebiotickou* vlákninou z klastrové fazole.

*prebiotický – jsou to převážně pro člověka nestravitelné vlákniny, které jsou výživou pro dobré bakterie a střevní mikroflóru v našich střevech.

Extrakt z kanadských borůvek

Produkt Očista trávení a střev obsahuje vysokou dávku extraktu z kanadských borůvek. Borůvky jsou antioxidant a příznivě působí na trávení, střevní pohyby, imunitu a přirozenou obranyschopnost. Také se podílejí na správné hladině cukru v krvi a na metabolismu.

L- Glutamin - zásadní složka pro střeva

Až 30 % celkového glutaminu v těle je využíváno střevy. 

Základní složky jsou rostlinného původu

Očista trávení a střev je „Clean Label“ výrobek, jehož základní složky mají rostlinný původ.

Pro koho je produkt vhodný

Produkt je vhodný pro vegany, pro ty, kteří potřebují stravu bez alergenů, či bezsacharidovou, bezlaktózovou nebo bezlepkovou dietu. Má nízkou kalorickou hodnotu, pouhých 2 kcal/g. Je velmi dobře snášen trávicím traktem.

Při pročištění střev se začnou vitamíny lépe vstřebávat a trávení bude více efektivní, což může napomáhat pokud dbáte na svou linii.

Vitamin C jako antioxidant

Vitamin C je známý silný antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. To znamená, že bojuje proti volným radikálům. vitamin c také přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie.

Hořčík, zinek, B5, B6 a biotin

Hořčík, vitamin B6, biotin a kyselina pantotenová přispívají ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. Zinek přispívá ke správné látkové přeměně makronutrientů (tuky, sacharidy, bílkoviny).

Přírodní citrónová příchuť

Tento produkt obsahuje výlučně 100% přírodní citronovou příchuť a barvivo z betakarotenu. Můžete se tedy těšit na chutný ovocný nápoj bez jakýchkoli chemických škodlivin.

Více info o trávení a střevech.

Celé složení, dávkování a návod k přípravě naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Dotaz 26.2.2023 22:25
Dobrý den mám dotaz ...je přípravek na očistu a střeva vhodný pro těhotné?děkuji
Odpovědět
D Avatar autora Dotaz 26.2.2023 22:34
Dobrý den, ze zákona musíme na produktech uvádět, že těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Měli jsme několik těhotných žen, které tento produkt užívaly i v těhotenství a bylo to u nich bez komplikací.