Multivitamin pro děti (třešeň) - 17 vitamínů a minerálů- 90 tab.

Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
63 hodnocení
450 Kč 5 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Chcete svému děťátku dopřát pro jeho zdraví jen to nejlepší? Náš třešňový multivitamin ve tvaru roztomilých zvířátek si vaše děti zamilují. Je vyvinutý na míru tak, aby pokryl potřeby dětského těla. Oproti jiným dětským multivitaminem má přírodní třešňovou chuť a co je důležité, neobsahuje žádné geneticky modifikované látky (GMO), alergeny ani lepek a je vhodný i pro vegany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multivitamin pro děti

Náš třešňový multivitamin ve tvaru roztomilých zvířátek si vaše děti zamilují. Je vyvinutý na míru tak, aby pokryl potřeby dětského těla. Oproti jiným dětským multivitaminem má přírodní třešňovou chuť a co je důležité, neobsahuje žádné geneticky modifikované látky (GMO), alergeny ani lepek a je vhodný i pro vegany.

Děti často nemají rádi tablety - ať už léky nebo výživové doplňky. Jelikož naše multivitaminy chutnají jako bonbony, dají se cucat a mají veselé tvary, nebude problém, aby si vaše děti zvykli na zdravý životní styl a příjem vitaminů. Jsou vhodné pro děti od 3 let.

Každá tableta obsahuje 12 základních vitamínů (vitamíny A, B, C, D, E) a 5 minerálů a stopových prvků (zinek, vápník, železo, jód, měď), které které podporují správný vývoj a zdraví vašich děti.

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku


Čím Multivitamin pro děti přispívá?


Obsahuje 12 základních vitamínů (vitamíny A, B, C, D, E) a 5 minerálů a stopových prvků (zinek, vápník, železo, jód, měď) a mají například tyto účinky:

 • Vitamín C přispívá k udržení správného fungování imunitního systému během intenzívní tělesné námahy a po ní 
 • Kyselina listová přispívá ke snížení vyčerpání a únavy
 • Železo přispívá k normálnímu fungování paměti, pozornosti, reakčním a vyjadřovacím schopnostem
 • Vápník přispívá ke správnému fungování svalů
 • Vitamín C přispívá ke správné funkci krevních cév 
 • Vitamín C přispívá ke správné funkci kostízubů a chrupavek 
 • Zinek přispívá ke správné funkci pokožkynehtů a vlasů
 • Vitamín B5 přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie 
 • Niacín přispívá ke správnému fungování nervového systému a psychiky 
 • Vitamín A přispívá k udržení dobrého zraku
 • Vitamín B2 přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
 • Vitamín B1 přispívá ke správné funkci srdce
 • Vápník přispívá ke správné srážanlivosti krve
 • Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti
 • Vitamín C přispívá ke správné tvorbě kolagenu

Děti konzumují málo ovoce a zeleniny a často mají nedostatek různých vitamínů a minerálů. Potřebují mít však denní příjem všech vitamínů, aby se zajistilo zdraví a optimální vývoj, proto je dobré tyto mezery doplňovat pomocí doplňků stravy.

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Omega 3 pro děti - citronováVitamin C 500mg s Acerolou pro děti.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Nevyplňujte toto pole:
BC Avatar autora Věk pro užívání 22.3.2022 10:28
Dobrý den, u vitamínu je uvedeno, že je vhodný od 3 let. Je to kvůli složení tablet nebo jen z pohledu užívání, aby mladší děti neměly problém při spolknutí?
Odpovědět
D Avatar autora Věk pro užívání 26.2.2023 22:46
Dobrý den, je to uvedeno kvůli zákonu, musíme to uvádět na každý produkt. Je to cucavá tableta, takže s polykáním není problém - dá se i rozkousat.