Vitamínový balíček DĚTI

Akce Tip
7 hodnocení
–9 %
Vitamínový balíček DĚTI
1 125 Kč –9 % 1 015 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamínový balíček pro děti za zvýhodněnou cenu. Naše dětské multivitamíny mají přírodní, lahodnou třešňovou chuť a co je důležité, neobsahuje žádné geneticky modifikované látky (GMO), alergeny ani lepek a je vhodný i pro vegany.

Naše vitamíny jsou vhodné pro děti od 3 let.

Balíček obsahuje:

  • Multivitamin pro děti (třešeň)  - náš třešňový multivitamin ve tvaru roztomilých zvířátek si vaše děti zamilují. Je vyvinut na míru tak, aby pokryl potřeby dětského těla. Oproti jiným dětským multivitaminům má přírodní třešňovou chuť a co je důležité, neobsahuje žádné geneticky modifikované látky (GMO), alergeny ani lepek a je vhodný i pro vegany. Každá tableta obsahuje 12 základních vitamínů (vitamíny A, B, C, D, E) a 5 minerálů a stopových prvků (zinek, vápník, železo, jód, měď), které zajistí správný vývoj a zdraví pro vaše dítě. 
  • Omega 3 pro děti (citrónová) - naše Omega-3 pro děti s příchutí citrónu je přírodní rybí olej obsahující vysoké množství kyselin DHA a EPA. Omega 3 přispívá ke zdravému vývoji očí a srdce. Rovněž podporuje vývoj mozku během prvních let života. Proces výroby Omega 3 je zpracován a ochucen tak, že rybí (pa)chuť je zcela potlačena a zůstává jen přidána lahodná chuť ovoce. Vaše děti si ho zamilují.

  • Vitamin C 500 mg (malinové cucavé tablety) - lahodná žvýkací tableta s malinovou příchutí obsahuje až 500 mg vitaminu C a je ideální pro každodenní užívání dětí i dospělých. Vitamin C přispívá k správnému fungování imunitního systému, správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci pokožky. Také přispívá k správnému metabolismu pro tvorbu energie.

 
Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: