Objednávky odesíláme obratem! :)

Tipy na vánoční dárky, které potěší každého

vianoce

 

Tipy na vánoční dárky, které potěší každého

Vánoce jsou za dveřmi a přiznejte se, kolik z vás ještě nemá vyřešeny dárky? Často se stává, že si to necháváme na poslední chvíli a pak to ne vždy dopadne dobře. Proto jsme se rozhodli napsat tento článek a dát vám pár tipů na dárky, které potěší každého. Půjde totiž o produkty na podporu zdraví a mít dobré zdraví se přece hodí každému, no ne?

  1. Multivitamineral - náš nejprodávanější produkt, kteří zákazníci milují již mnoho let, mluví sám za sebe. Jde o unikátní gelové kapsle, které obsahují až 34 vitamínů a minerálů. Podporuje zdraví, imunitu, dodává energii a snižuje únavu. A co je nejlepší, je vhodný pro muže i ženy v každém věku!
  2. Knihy od Adelle Davis - pokud máte v okolí milovníky knih, těmito jistě potěšíte. Jsou od autorky Adelle Davis, která je uznávanou odbornicí v oblasti zdraví a výživy. Knihy jsou napsány jednoduchým způsobem, aby je pochopil každý čtenář. Dozvíte se v nich zaručené způsoby jak podpořit své zdraví, předejít nemocem, jak řešit každodenní problémy jako stres, únavu, ale i závažnější kožní, sexuální, trávicí, srdečné a jiné potíže. Knihy naleznete zde.
  3. Balíčky vitamínů - hledáte vhodný dárek pro přítelkyni, maminku či sestru? Chtěli byste obdarovat prarodiče, no nevíte čím? U nás najdete 9 druhů balíčků: Pro ženu, pro muže, pro tatínka, pro maminku, pro babičku, pro dědu, na imunitu, na stres a na energii. Určitě si vybere každý. A super zpráva: Do 12.12. platí 15% sleva na všechny vitamínové balíčky s kódem DARKY15.
  4. Dárkový poukaz - chtěli byste svého blízkého obdarovat doplňky výživy, ale nevíte, který by byl pro něj vhodný? Kupte mu jeden z našich dárkový poukazů a nechte výběr na něj. Darovat zdraví nebylo nikdy tak jednoduché.

Věříme, že jsme vás alespoň trochu inspirovali. Darovat zdraví a vitálnější život je to nejkrásnější, co můžete udělat.

Zmíněné produkty z článku:

 Multivitamineral

 

 Knihy

 

 Balíčky vitamínů 

 

Dárkový poukaz