Draslík 99 mg - 100 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
34 hodnocení
–19 %
Dr.Vitamin Draslík 99 mg - 100 kaps.
290 Kč –19 % 233 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Draslík přispívá ke správnému fungování svalů a nervového systému. Podílí se na odstraňování odpadních látek z těla. Jeho potřeba se mnohonásobně zvyšuje při fyzickém i mentálním stresu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Draslík

Draslík je minerál, který přispívá ke správnému fungování svalů a nervového systému. Podílí se na odstraňování odpadních látek z těla. Jeho potřeba se mnohonásobně zvyšuje při fyzickém i mentálním stresu.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Čím Draslík prospívá?

  • přispívá ke správnému fungování svalů a nervového systému
  • podílí se na odstraňování odpadních látek z těla
  • jeho potřeba se mnohonásobně zvyšuje při fyzickém i mentálním stresu
  • snižuje krevní tlak
  • pomáhá při alergii

Speciální doporučení a tipy:

"Pokud pijete často kávu, můžete mít nedostatek draslíku projevující se nadměrnou únavou, kterou se budete možná snažit zahnat další kávou. Chroničtí pijáci kávy a lidé pociťující trvale hlad a touhu po sladkém mohou své obtíže potlačit větším příjmem draslíku. Při snaze o váhové úbytky pomocí nízkosacharidové diety ztrácíte nejen tuk a vodu, ale také draslík spolu se svalovou bílkovinou. Poznáte to podle svalové slabosti a poruch dráždivosti. Draslík se vylučuje močí, u osob s poruchami ledvin jeho hladina může stoupat, proto tito nemocní musí omezit ve stravě jeho příjem."

„Příliš velký příjem sodíku způsobuje ztrátu draslíku z těla. Draslík potřebují mnohé enzymy a bez něho nemůže být glukóza přeměněná ani na energii ani na glykogen. Svaly se nedokáží smršťovat, vznikají obrny a vodní edémy. Při jeho nedostatku nastane obrna nohou na několik hodin až několik dní. Bylo zjištěno, že např. koliky u kojenců se objevují výhradně při nízké hladině draslíku v krvi, a že je možné je bezpečně odstranit podáváním draslíku a vyloučením konzervované kojenecké výživy. Při nedostatku draslíku stoupá krevní tlak. Pravděpodobně největší škody z nedostatku draslíku jsou na srdci.
Podobné změny nastávají i při nedostatku hořčíku, protože bez hořčíku si organismus neumí udržet draslík. Nedostatek draslíku může proto způsobit i nedostatek hořčíku.“

(Zdroje: Knihy od Adelle Davis a Earl Mindell)

 Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Minerály a stopové prvkyChlorella řasaSpirulina řasa.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: