Omega 3 pro děti (citrónová) 500 mg + EPA, DHA a Vitamin E - 100 kaps.

Bez GMO a lepku
47 hodnocení
450 Kč 4,50 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Naše Omega-3 pro děti s příchutí citrónu je přírodní rybí olej obsahující vysoké množství kyselin DHA a EPA. Omega 3 přispívá ke zdravému vývoji očí a srdce. Rovněž podporuje vývoj mozku během prvních let života. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega 3 pro děti (citrón)

Naše Omega-3 pro děti s příchutí citrónu je přírodní rybí olej obsahující vysoké množství kyselin DHA a EPA. Omega 3 přispívá ke zdravému vývoji očí a srdce. Rovněž podporuje vývoj mozku během prvních let života. 

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Také jste neměli rádi rybí tuk? Žvýkací kapsle s ovocnou přírodní citrónovou příchutí budou vašim dětem chutnat mnohem více, a přitom jim dodají Omega 3 mastné kyseliny. Tento výrobek obsahuje rybí tuk z čistých moří. Neobsahuje aspartam ani konzervanty. Omega 3 je obohacena o vitamin E. Proces výroby Omega 3 je zpracován a ochucený tak, že rybí (pa)chuť je zcela potlačená a zůstává jen přidaná lahodná chuť ovoce. Vaše děti si ho zamilují.

Čím Omega 3 (EPA+DHA) pro děti prospívá?

  • přispívá k vývoji mozku během prvních let života
  • přispívá ke zdravému vývoji očí
  • přispívá ke správné funkci srdíčka

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Multivitamin pro děti, Vitamin C pro děti.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: