Objednávky odesíláme obratem! :)

Omega 3 pro děti (citrónová) 500 mg - 100 kaps.

Bez GMO a lepku
20 hodnocení
390 Kč 3,90 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Naše Omega 3 pro děti přispívá ke zdravému vývoji očí a srdce. Rovněž podporuje vývoj mozku a intelektuální rozvoj během prvních let života. Posiluje schopnost učení, kognitivní funkce a soustředění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše Omega-3 pro děti s příchutí citrónu je přírodní rybí olej obsahující vysoké množství kyselin DHA a EPA. Omega 3 přispívá ke zdravému vývoji očí a srdce. Rovněž podporuje vývoj mozku a intelektuální rozvoj během prvních let života. Posiluje schopnost učení, kognitivní (poznávací) funkce a soustředění.

Také jste neměli rádi rybí tuk? Žvýkací kapsle s ovocnou přírodní citrónovou příchutí budou vašim dětem chutnat mnohem více, a přitom jim dodají Omega 3 mastné kyseliny. Tento výrobek obsahuje rybí tuk z čistých moří. Neobsahuje aspartam ani konzervanty. Omega 3 je obohacena o vitamin E. Proces výroby Omega 3 je zpracován a ochucený tak, že rybí (pa)chuť je zcela potlačená a zůstává jen přidaná lahodná chuť ovoce. Vaše děti si ho zamilují.

Čím Omega 3 pro děti prospívá?

  • podporuje vývoj mozku a intelektuální rozvoj během prvních let života
  • přispívá ke zdravému vývoji očí
  • posiluje schopnost učení a kognitivní (poznávací) funkce
  • napomáhá soustředění
  • pomáhají snižovat hladinu špatného LDL cholesterolu a triglyceridů (čímž zmenšují riziko srdečního infarktu nebo mozkové příhody)

(Zdroje: Knihy od Adelle Davis a Earl Mindell)

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Multivitamin pro děti, Vitamin C pro děti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: