Pleť, vlasy a nehty (12 složek) - 2 měsíční kúra - 60 kaps.

Novinka Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
65 hodnocení
500 Kč 8,33 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Snažíte se dosáhnout krásné pleti, zářivých nehtů a vlasů? Hledáte způsoby, jak podpořit krásu vaší pokožky a dosáhnout jejího optimálního vzhledu? Produkt Pleť, vlasy a nehty obsahuje až 12 účinných látek (metionín, biotin, MSM, L-cystein, Vitamin A, Cholin, Inositol, PABA, vitamin C, vitamin E, zinek a selen), které mohou podpořit vzhled vaší pleti, vlasů a nehtů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlasy, pleť a nehty

Podpořte vzhled vaších vlasů, pokožky a nehtů doplňkem stravy, který obsahuje ideální kombinaci 12 vitaminů, minerálů pro krásný a zdravý vzhled. Ty příznivě působí na vzhled a stav vlasů, kůže a nehtů. Hedvábné a bohaté vlasy, krásná pokožka a elegantní nehty – tyto hlavní znaky krásy nevznikají náhodou. Vyžaduje to dobrou výživu, aby vaše krása vynikla a ani do budoucna ji nekazily možné „skryté vady“.

Tento produkt byl vyvinutý speciálně pro udržení zdravých, lesklých vlasů, silných nehtů a krásné pleti. Aktivní složky v kapsli mají účinek na stav pokožky, kvalitu vlasů a pevnost nehtů. Přidáním tohoto produktu do své denní dávky výživových doplňků můžete získat další potřebné živiny, speciálně určené pro výživu vlasů, pokožky a nehtů.

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

Produkt Pleť, vlasy a nehty je pro vás vhodný pokud chcete:

  • mít lesklé, zdravé, hladké, objemné a husté vlasy
  • mít zářivou, jemnou, zdravou, mladou a pružnou pleť bez případných nedokonalostí
  • dosáhnout krásné, zdravé, pevné a upravené nehty

12 účinných přírodních složek:

Metionín

Díky methioninu je tělo schopno produkovat keratin. Keratin je protein, který pomáhá formovat vlasy, nehty a vnější vrstvu pokožky - epidermis. Metionín udržuje vaše vlasy krásné, lesklé a zdravé. Také pomáhá uhladit vlasy a dodat jim větší lesk. 

Biotin

Pomáhá zachovat přirozenou barvu vlasů i v pozdějším věku. Biotin (vitamin B7) je také důležitý pro růst buněk, a tím přispívá k regeneraci a obnově pokožky. Působí příznivě na stav pokožky - udržuje ji čistou a hydratovanou.

MSM

Přispívá k vzhledu pleti, pokožky, vlasů. MSM je přirozeným zdrojem síry, která je přispívá k dobrému stavu všech tkání. Je obsažena v kůži, vlasech, nehtech, šlachách, vazech, svalech, dokonce i v aminokyselinách a vitaminech.

L-cystein

L-cystein podporuje přirozený růst a sílů vlasů. Také působí příznivě pri jejich regeneraci.

Vitamín A

Působí příznivě na stav kůže, vlasů, nehtů. Může pomoci udržet vlasy hydratované, posílit nehty a podporovat jejich růst. Také pomáhá proti stařeckým skvrnám na kůži. Vitamin A přispívá k udržování normálního cyklu obnovy pokožky a jeji regeneraci.

Cholin a Inositol

Cholin může přispět vzhledu vlasů, pokožky a k zachování mladistvého vzhledu. Inositol má příznivé účinky, nejen pro vaše vlasy, ale také se podílí na udržování pevnosti a kvality vašich nehtů.

PABA

PABA (vitamin B10) může napomáhat k udržování vzhledu pokožky během slunečných letních dnů. 

Vitamín C

Výrazně podporuje tvorbu kolagenu (kolagen je protein, který zpevňuje pokožku, nehty a vlasy. Tvorba kolagenu rapidně klesá po 25. roku života). Vitamin C je také silný antioxidant a přispívá ke správné funkci kostí a chrupavek. 

Zinek a Selen

Minerály selen i zinek udržují pokožku, vlasy a nehty v dobrém stavu. Zinek hraje roli v procesu dělení buněk a selen chrání buňky před oxidačním stresem.

Vitamín E

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a příznivě působí na celkové zdraví a vitalitu.

Celé složení a dávkování naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Očista trávení a střev, Kolagen na pleť, vlasy a nehty

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: