Pupalkový olej (Vitamin F) 500 mg + kyselina gama linolenová GLA - 100 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
38 hodnocení
395 Kč 3,95 Kč / 1 ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Olej z pupalky dvouleté pomáhá k udržování pružnosti a zdraví pokožky. Zároveň podporuje komfort před a během menstruace, a přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pupalkový olej + GLA (kyselina gama-linolenová)

Pupalka dvouletá (Oenothera biennis) je rostlinka s vysokou koncentrací a zdrojem esenciální polynenasycené mastné kyseliny GLA, která je známá také jako omega 6 mastná kyselina, konkrétně kyselina gama-linolenová GLA. Olej ze semen pupalky dvouleté je lisován za studena.

Pupalka má žluté voňavé květy, kvetoucí ve večerních hodinách. Květiny kvetou pouze v noci, protože nad ránem odkvetou a odumřou. Pupalka je léčivá rostlinka. Pochází z oblasti Severní Ameriky. Tam je součástí tradiční medicíny už stovky let.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Kyselina linolenová (Vitamin F - Nenasycené mastné kyseliny jako linolová, linolenová a arachidonová dostaly společný název Vitamin F) - v tucích nerozpustné nenasycené mastné kyseliny obsahuje především rostlinná strava. Dávky se vyjadřují v mg. Potřebná dávka nebyla stanovena, ale doporučuje se, aby 2-4% kalorického příjmu, což představuje asi 10g rostlinného oleje, tvořil tento druh mastných kyselin.

Čím Pupalkový olej prospívá?

  • přispívá ke komfortu před začátkem menstruace
  • přispívá k hormonální rovnováze
  • přispívá k normálnímu stavu pokožky
  • přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vitamin C, Vitamin EOčista tlustého střeva, Multivitamin.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: