Vitamin F - Pupalkový olej 500 mg

Kód: 119
9 hodnocení
381 Kč 3,81 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Olej z pupalky dvouleté pomáhá k udržování pružnosti a celkové kráse a zdraví pokožky. Zároveň podporuje komfort před a během menstruace, imunitní a kardiovaskulární systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pupalka dvouletá nazývaná Oenothera biennis je rostlinka, která má žluté voňavé květy, kvetoucí ve večerních hodinách. Květiny kvetou pouze v noci, protože nad ránem odkvetou a odumřou. Pupalka je léčivá rostlinka. Pochází z oblasti Severní Ameriky. Tam je součástí tradiční medicíny už stovky let.

Pupalka dvouletá je rostlinka s vysokou koncentrací a zdrojem esenciální polynenasycené mastné kyseliny GLA, která je známá také jako omega 6 mastná kyselina, konkrétně kyselina gama-linolenová GLA.Olej ze semen pupalky dvouleté je lisován za studena.

Olej z pupalky dvouleté pomáhá k udržování pružnosti a celkové kráse a zdraví pokožky.

Zároveň podporuje komfort před a během menstruace, imunitní a kardiovaskulární systém.
Kromě těchto zásluh v oblasti krásy mu můžete připsat i to, že napomáhá v boji proti tmavým kruhům pod očima, vráskám či stařeckým skvrnám.

Brání ukládání cholesterolu v arteriích. Udržuje zdravou pleť a vlasy. Částečně chrání před škodlivými účinky rentgenových paprskůRůst a normální funkci organismu podporuje cestou ovlivňování žláz a tím, že zvýší přechod kalcia do buněk. Pomáhá zvládnout srdeční nemociUlehčuje hubnutí zvýšeným spalováním nasycených tuků.“   [MINDELL, 1994:92-93]

 

Výživové hodnoty:

    v 1 kapsli

  % RHP*

Pupalkový olej

500 mg

** %

kyselina gama-linolenová– GLA

45 mg

** %

 

*   Referenční hodnota příjmu

** Referenční hodnota příjmu není stanovená 

 

 

Složení: želatina, glycerin, čištěná voda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: