Lecitin 1200 mg (zdroj cholinu a inositolu) - 100 kaps.

Bez GMO a lepku
55 hodnocení
259 Kč 2,59 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Lecitin je výborným zdrojem vitamín B - konkrétně cholinu a inositolu. Lecitin udržuje fyzické a duševní zdraví. Přispívá k metabolismu cholesterolu a podporuje paměť a kognitivní schopnost. Napomáhá normální funkci prostaty a udržuje oběhový systém. Vhodný pro zářivé a krásné vlasy a nehty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lecitin

Krásné vlasy a nehty, výborná paměť, cholesterol pod kontrolou ... Víte, na co všechno se lecitin našemu organismu může hodit?

Lecitin je pro náš organismus velmi důležitý - je to přírodní látka působící při metabolismu tuků, které převádí na formu rozpustnou ve vodě, a tak umožňuje jejich vyloučení z organismu. Je to univerzální látka vhodná pro každého kdo se stará o své zdraví. Lecitin je významným zdrojem cholinu (vit. B4), inositolu (vit. B8), fosfolipidů a aminokyseliny Metation.

Lecitin udržuje fyzické a duševní zdraví. Přispívá k metabolismu cholesterolu a podporuje paměť a kognitivní schopnost. Napomáhá normální funkci prostaty a udržuje oběhový systém. Vhodný pro zářivé a krásné vlasy a nehty.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Lecitin je tělu vlastní látka, kterou produkují naše játra a je důležitou součástí každé buňky lidského těla. Lecitin je přírodní látka, směs fosfolipidů získávaných ze sóji. Fosfolipidy patří mezi tuky (lipidy) vytvářející membránu, která chrání buňky před průnikem nežádoucích látek, přičemž nebrání přístupu látek potřebných. Tento produkt obsahuje želatinové kapsle s kvalitním sójovým lecitinem s garancí původu – vyrobeným ze sóji, která nebyla geneticky modifikována.

Čím Lecitin přispívá?

  • přispívá k metabolismu cholesterolu
  • napomáhá k dobré paměti
  • podporuje kognitivní funkce,  což jsou koncentrace, pozornost a bystrost, prostřednictvím kterých člověk vnímá svět kolem sebe
  • Vhodný pro zářivé a krásné vlasy a nehty
  • podporuje fyzické a duševní zdraví
  • podporuje správnou funkci buněk lidského organismu
  • udržuje oběhový systém
  • napomáhá normální funkci prostaty


Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Omega 3, Vitamin K, Multivitamin, Vitamin B5.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: