Imunita (quercetin, kurkumín, zázvor, vit C, D3, K2, selen, zinek) - 60 kaps.

Novinka Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
11 hodnocení
770 Kč 12,83 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023

Doplněk stravy Imunita obsahuje 8 účinných ověřených složek pro podporu imunity a obranyschopnosti těla. Obsahuje kvercetin (quercetin), kurkumin, zázvor, vitamin C, D3, K2, selen, zinek. Produkt je vhodný i pro vegany, neobsahuje GMO, alergeny, lepek ani laktózu. Je vhodný pro lidi, kteří bývají často nemocní, mají sklon k zánětům, problémy s imunitou nebo chtějí preventivně podporovat své zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Imunita - quercetin, kurkumín, zázvor, vitamín C, D3, K2, selen, zinek

Silná imunita znamená, že člověk má vysokou schopnost odolávat virům, bakteriím a jiným škůdcům, kteří ničí organismus. Lidé, kteří mají dobrou imunitu bývají nemocní jen zřídka, nebo pokud nějakou nemoc dostanou, tak její průběh je mnohem rychlejší a příjemnější.

Doplněk stravy Imunita obsahuje 8 účinných a ověřených složek pro podporu imunity a obranyschopnosti těla. Obsahuje kvercetin (quercetin), kurkumin, zázvor, vitamín C, D3, K2, selen, zinek.

Produkt je vhodný i pro vegany, neobsahuje GMO, alergeny, lepek ani laktózu. Je vhodný pro lidi, kteří bývají často nemocní, mají sklon k zánětům, problémy s imunitou nebo chtějí preventivně podporovat své zdraví.

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Kvercetin (Quercetin)

Kvercetin pomáhá stabilizovat buňky, které uvolňují histamin v těle, a tím působí protizánětlivě a antihistaminově. Také může pomáhat posílit imunitu, bojovat proti zánětu a alergiím, může pomoci při výkonu při cvičení a na krevní tlak. Může pomáhat chránit před srdečními chorobami a rakovinou. Obecně pomáhá udržovat zdraví.

Kvercetin je rostlinný pigment se silnými antioxidačními vlastnostmi. Je přítomen v mnoha běžných potravinách, například v cibuli, jablkách, hroznech a v bobulích.

Kurkumín

Kurkumin může pomáhat na imunitu, při zvládání oxidačních a zánětlivých stavů, metabolického syndromu, artritidy, úzkosti a hyperlipidemie, onemocnění srdce, rakovinu, Alzheimerovu chorobu a různé degenerativní stavy. Může také pomoci při zvládání zánětu způsobeného cvičením a bolesti svalů, čímž se zlepšuje regenerace a následný výkon u aktivních lidí.

Kurkumin je barvivo, které se nachází ve známém indickém koření kurkuma. Kurkuma samotná má několik příznivých účinků na naše zdraví (například na zdraví jater, fungování žlučníku či trávení).

Zázvor 

Zázvor pomáhá na imunitu, může zmírnit příznaky nachlazení a některé příznaky zánětlivého procesu. Také příznivě ovlivňuje trávení a žaludek (pomáhá urychlit proces trávení a rychleji vyprázdnit žaludek, což může pomáhat při hubnutí), zmírňuje příznaky PMS

Zázvor je jedno z nejzdravějších koření na planetě. Je bohatý na živiny a bioaktivní sloučeniny, které mají velké přínosy pro tělo a má velmi dlouhou historii použití v různých formách tradiční i alternativní medicíny.

Vitamín C

Vitamin C je svými pozitivními účinky na imunitu proslulý. Díky svým silným antioxidačním vlastnostem dokáže účinně zvyšovat aktivitu imunitního systému a působit proti infekcím, které se dostanou do krevního oběhu. Také může pomáhat při léčení nachlazení a zmírňuje příznaky stresu a vyčerpání.

Vitamín D3 + K2

Podílí se na fungování imunitního systému a zvyšuje obranyschopnost. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kromě toho pomáhá uklidňovat nervy, dopomáhá ke zdravému spánku a snižuje citlivost na bolest. Je důležitý pro tvorbu hormonů, povzbuzuje činnost štítné žlázy.

Selen

Chrání buňky před oxidačním stresem, podporuje činnost imunitního systému a štítné žlázy. Udržuje pružnost vazivových tkání a pomáhá v ochraně proti mozkové příhodě a srdečním chorobám.

Zinek

Zkracuje problémy při nachlazení a podporuje imunitní systém. Také se podílí na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním stresem. Podporuje normální metabolismus kyselin, zásad, makroživin a mastných kyselin.

Celé složení a dávkování naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Očista trávení a střev, Multivitamineral

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: