Imunita (quercetin, kurkumín, zázvor, vit C, D3, K2, selen, zinek) - 60 kaps.

Novinka Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
13 hodnocení
770 Kč 12,83 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Doplněk stravy Imunita obsahuje 8 účinných ověřených složek pro podporu imunity a obranyschopnosti těla. Obsahuje kvercetin (quercetin), kurkumin, zázvor, vitamin C, D3, K2, selen, zinek. Produkt je vhodný i pro vegany, neobsahuje GMO, alergeny, lepek ani laktózu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Imunita - quercetin, kurkumín, zázvor, vitamín C, D3, K2, selen, zinek

Doplněk stravy Imunita obsahuje 8 účinných a ověřených složek pro podporu imunity a obranyschopnosti těla. Obsahuje kvercetin (quercetin), kurkumin, zázvor, vitamín C, D3, K2, selen, zinek.

Produkt je vhodný i pro vegany, neobsahuje GMO, alergeny, lepek ani laktózu. 

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Kvercetin (Quercetin)

Kvercetin je rostlinný pigment se silnými antioxidačními vlastnostmi. Je přítomen v mnoha běžných potravinách, například v cibuli, jablkách, hroznech a v bobulích.

Kurkumín

Kurkumin může pomáhat na imunitu, při zvládání oxidačních stavů. 

Kurkumin je barvivo, které se nachází ve známém indickém koření kurkuma. Kurkuma samotná má několik příznivých účinků na naše zdraví (například na zdraví jater či trávení).

Zázvor 

Zázvor příznivě ovlivňuje imunitu. Také příznivě ovlivňuje trávení a žaludek (pomáhá urychlit proces trávení a rychleji vyprázdnit žaludek, což může pomáhat při hubnutí).

Zázvor je jedno z nejzdravějších koření na planetě. Je bohatý na živiny a bioaktivní sloučeniny, které mají velké přínosy pro tělo a má velmi dlouhou historii na podporu zdraví.

Vitamín C

Vitamin C je svými pozitivními účinky na imunitu proslulý. Díky svým silným antioxidačním vlastnostem přispívá k udržení správného fungování imunitního systému během intenzivní tělesné námahy a po ní.

Vitamín D3 + K2

Vitamín D se podílí na fungování imunitního systému. Vitamín D hraje roli v procesu dělení buněk. Vitamín K přispívá ke správné srážlivosti krve.

Selen

Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, podporuje činnost imunitního systému a štítné žlázy. 

Zinek

Zinok podporuje imunitní systém. Také se podílí na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním stresem. Podporuje normální metabolismus kyselin, zásad, makroživin a mastných kyselin.

Celé složení a dávkování naleznete na fotografii nahoře (po hlavní fotografii produktu).

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Očista trávení a střev, Multivitamineral

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: