Vitamin D3 1000 IU (vegan) - 90 kaps.

Novinka Vegan Bez alergenů, GMO a lepku
17 hodnocení
280 Kč 3,11 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Vitamin D přispívá k udržení zdravých kostí, zubů a správného fungování svalů a podílí se na fungovaní imunitního systému. Také přispívá ke správnemu vstřebávaní vápniku do tela.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin D je rozpustný v tucích, lze ho získat jednoduchým způsobem, a sice ozářením sluncem nebo v potravě. Ultrafialové sluneční paprsky působí na provitamin uložený v hlubších vrstvách kůže, který se tak změní na vitamin a vstřebá se. Pokud se užívá ústní cestou, je resorbován ve střevech spolu s tuky. Smog a mraky snižují účinnost ultrafialového záření a tím i vznik tohoto vitamínu v kůži. Ve tmě se také samozřejmě přestává tvořit. Množství se vyjadřuje v mezinárodních jednotkách (IU). 

icon_vegan  Vegan

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Čím Vitamin D prospívá?

  • přispívá ke správnému vstřebávaní vápniku a fosforu
  • přispívá k normální hladině vápniku v krvi
  • přispívá k udržení zdravých kostí a správneho fungovaní svalů
  • přispívá k udržení zdravých zubů
  • přispívá ke správnému fungovaní imunitního systému
  • hraje roli v procesu dělení buněk

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vitamin A, Vitamin C, B-komplex, Lecitin

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: