Extrakt z česneku - 90 kaps.

Bez GMO a lepku
25 hodnocení
275 Kč 3,06 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Přírodní extrakt z česneku nabízíme ve formě snadno polykatelných kapslí. Česnek je silný antioxidant, který přispívá ke správné funkci imunitního systému, pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi a zdravé srdce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt z česneku

Přírodní extrakt z česneku ve formě snadno polykatelných kapslí, obsahuje přírodní látky známé svými účinky na cévny soustavy. 

Česnek je vytrvalá rostlina obsahující vázané silice, sloučeninu alicin, vitaminy, minerály a látky inzulínových vlastností. Mezi dalšími účinnými látkami, které česnek obsahuje, patří glutamylpeptidy, steroidní a triterpenové saponiny, lektiny, flavonoidy, polysacharidy, selen a další. Rostlina v sobě hromadí velké množství jódu. Největší množství účinných látek je koncentrovené v cibulce skládající se z pacibuliek krytých obalem z bílých šupin.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru


Čím česnek prospívá?

  • přispívá k normální činnosti srdce
  • přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi
  • přispívá k přirozené obranyschopnosti a imunitnímu systému
  • přispívá k normální hladine lipidů v krve
  • vystupuje jako antioxidant
  • přispívá k normální činnosti cévní soustavy
  • přispívá k normální činnosti jater
  • přispívá k normální duševní pohode a stresu

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Vitamin C, Vitamin EChlorella řasaKoenzym Q10, Zinek.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: