Bolestivá menstruace

Všechny to moc dobře známe. Pomalu se blíží ten týden v měsíci, který pro mnoho žen znamená utrpení. Nervozita, bolesti hlavy, nespavost, deprese jsou projevy toho, že přichází menstruace. Pokud toto všechno doprovázejí ještě i bolestivé křeče, váš život to dokáže dost znepříjemnit a na pár dní vyřadit z normálního fungování. Existuje způsob, jak proti těmto bolestem bojovat i jinak než růžovou pilulkou, která jen ztlumí příznaky. V následujícím textu se podíváme na to, jak se dá bolestivá menstruace a křeče řešit efektivně a dlouhodobě.

menstruace

Pokud tělo reaguje neoptimálně, je to důsledek toho, že mu něco chybí a odpověď na to "něco" bývá často ve výživě.

Výživové doplňky, které pomáhají při křečích a bolestivé menstruaci:

  1. Vápník + Hořčík - při křečích je třeba brát vápník každých pár hodin. K jeho řádnému vstřebání je dobré brát i hořčík a vitamin C a vitamin D. Výživový doplněk Cal-Mag (vápník + hořčík) je ideální volba a máme s ním skvělé výsledky již mnoho let při našich zákaznicích. Při užívání Cal-Magu ženy hlásí velké zmírnění nebo úplně zbavení křečí! Poznámka: pro dobrý účinek třeba brát kvalitní doplňky s vysokým obsahem látky. Ne každý zákazník je spokojený s běžně dostupnými šumivými tabletami, jelikož obsahují nízkou gramáž vitamínů a minerálů.                                                                                                                                                                          
  2. B-komplex (hlavně vitamín B5 a B6) - tyto vitamíny pomáhají tlumit křeče, záněty nervů, odstraňují únavu a potlačují infekce.                                                    
  3. Vitamín E - vitamín E brání vzniku křečí, snižuje srážlivost krve a rozpouští krevní sraženiny, odstraňuje únavu tím, že zlehčuje využití kyslíku při pohybu. Mezi přírodním vitamínem E a uměle vyrobeným je velký rozdíl v účinku, proto při koupi vybírejte ten přírodní (přírodní je d-alfa tokoferol a uměle vyrobený dl-alfa tokoferol).                                                                                                                                                                                                                                                               
  4. Pupalkový olej - zvyšuje přechod vápníku do cév, brání vzniku akné a udržuje krásnou pleť                                                                           

Přijímáním těchto doplňků alespoň 7 dní před a během menstruace dokážete udělat toto období mnohem snesitelnější či dokonce bezbolestivé. Vaše tělo se vám za to poděkuje nejen tím, že se nebudete svíjet v křečích, ale i dalšími benefity jako jsou krásná pleť, silné vlasy a nehty a spousta energie.

Nakoupit si

 

Pokud se vám článek líbí, nezapomeňte se o něj podělit s přáteli. Stačí kliknout na tlačítko SDÍLET níže.  

krce

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení