Vitamínový balíček STRES

Akce Tip
5 hodnocení
–10 %
STRES
1 109 Kč –10 % 998 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Znáte někoho, kdo neustále pracuje, bývá vyčerpaný a ve stresu? Darujte mu balíček vitamínů, který obsahuje produkty pro snížení stresu a na podporu tělesného i duševního zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znáte někoho, kdo neustále pracuje, bývá vyčerpaný a ve stresu? Darujte mu balíček vitamínů, který obsahuje produkty pro snížení stresu a na podporu tělesného i duševního zdraví.

Při stresu se mnohonásobně zvyšuje potřeba vitaminů a jiných živin. Pokud stres přetrvává dlouho, může to vyústit do chronických chorob. I když může působit neškodně, prevence je klíčová.

Balíček obsahuje:

  • Vápník + Hořčík + Vitamin D - Tyto 3 přírodní složky je důležité doplňovat při stresu a zabránit tak nervovému napětí, které vzniká při jejich nedostatku. Podporují tvorbu energie, výkonnost a mají přirozený uklidňující účinek.Vápník je nezbytný pro zdravý růst a udržení zdravých kostí a zubů, snižuje riziko zlomenin a řídnutí kostí a zajišťuje pravidelnou srdeční činnost. Hořčík pomáhá zachovat správnou hladinu cholesterolu, udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí proti infarktu. Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a hořčíku, podílí se na fungovaní imunitního systému, pomáhá uklidňovat nervy, dopomáhá ke zdravému spánku a snižuje citlivost na bolest. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Vitamin C - Vitamin C zmírňuje příznaky stresu a vyčerpání a stimuluje imunitní systém v průběhu virových a bakteriálních infekcí k větším výkonům. Také pomáhá při léčení nachlazení, snižuje riziko vzniku krevních sraženin a podporuje dobrý stav pokožky a zubov. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • B-komplex - Tento produkt pomáhá udržovat duševní rovnováhu a zlepšuje paměť a koncentraci. Příznivě působí proti osteoporóze, rakovině plic u kuřáků, pomáhá při neplodnosti a zmírňuje bolesti hlavy při migréně. Podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání a šedivění. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 

Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: