Vitamínový balíček STRES

Akce Tip
6 hodnocení
–10 %
STRES
1 120 Kč –10 % 1 008 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Znáte někoho, kdo neustále pracuje, bývá vyčerpaný a ve stresu? Darujte mu balíček vitamínů, který obsahuje produkty pro snížení stresu a na podporu tělesného i duševního zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znáte někoho, kdo neustále pracuje, bývá vyčerpaný a ve stresu? Darujte mu balíček vitamínů, který obsahuje produkty pro snížení stresu a na podporu tělesného i duševního zdraví.

Při stresu se mnohonásobně zvyšuje potřeba vitaminů a jiných živin. Tento balíček produktů může přispět ke snížení vyčerpání, únavy a podpořit správnou funkci psychiky.

Balíček obsahuje:

  • Vápník + Hořčík + Vitamin D -  Vápník je potřebný na udržení zdravých kostí, zubů a také přispívá k normální srážlivosti krve. Hořčík přispívá ke snížení vyčerpání, únavy a také přispívá ke správné funkci psychiky. Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a fosforu, podílí se na fungovaní imunitního systému a přispívá k udržení zdravých kostí a správneho fungovaní svalů.
  • Vitamin C - Vitamin přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. Také přispívá k udržení správného fungování imunitního systému během intenzívní tělesné námahy či po ní a podporuje dobrý stav pokožky a kostí.
  • B-komplex - Produkt obsahuje například vitamíny B1, B2, B3 a B5. Vitamín B1 přispívá ke správné funkci psychiky a B2 přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamin B3 a B5 přispívájí ke snížení vyčerpání a únavy. 

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: