Vitamínový balíček pro SENIORY

Akce Tip
7 hodnocení
–9 %
Dr.Vitamin Vitamínový balíček pro SENIORY
880 Kč –9 % 795 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje:

  • Vápník + Hořčík + Vitamin D - Vápník je nezbytný pro zdravý růst a udržení zdravých kostí a zubů, snižuje riziko zlomenin a řídnutí kostí a zajišťuje pravidelnou srdeční činnost. Hořčík pomáhá zachovat správnou hladinu cholesterolu, udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí proti infarktu. Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a hořčíku, podílí se na fungovaní imunitního systému, pomáhá uklidňovat nervy, dopomáhá ke zdravému spánku a snižuje citlivost na bolest. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Kloubní výživa - Udržuje klouby a celý pohybový aparát v dobrém stavu, v případě vzniklých problémů pomáhá při snižování bolestí. Také pomáhá zmírnit bolest při artróze, osteoporóze a jiných onemocněních. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Multi Vitamineral - Posiluje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů, kůže, dodává energii a snižuje únavu. Rovněž zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém a je nezbytný pro výživu svalů a tvorbu krve. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 

Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: