Vitamínový balíček pro SENIORY

Akce Tip
10 hodnocení
–9 %
Dr.Vitamin Vitamínový balíček pro SENIORY
880 Kč –9 % 795 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje:

  • Vápník + Hořčík + Vitamin D - Vápník je potřebný na udržení zdravých kostí, zubů a také přispívá k normální srážlivosti krve. Hořčík přispívá ke snížení vyčerpání, únavy a také přispívá ke správné funkci psychiky. Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a fosforu, podílí se na fungovaní imunitního systému a přispívá k udržení zdravých kostí a správneho fungovaní svalů.
  • Kloubní výživa - Vyznačuje se významným obsahem účinných látek a přináší péči o klouby a pohybový aparát. Svým unikátním složením je vhodná pro každého, kdo chce podpořit dobrý stav svého pohybového aparátu a užívat si volného pohybu v přírodě či při sportu bez nepříjemnosti.
  • Multi Vitamineral - Multivitamín obsahuje až 36 složek v 1 kapsli. Je navržen tak, aby splnil požadavky lidí, kteří mají vysokou fyzickou i psychickou zátěž a dodal jim všechny potřebné živiny pro optimální fungování. Díky tekuté gelové kapsle se rychle vstřebává, snadno polyká a nezatěžuje žaludek.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: