Vitamínový balíček pro MUŽE

Akce Tip
4 hodnocení
–10 %
Vitamínový balíček pro MUŽE
900 Kč –10 % 810 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2022

Chcete obdarovat svého bratra, kamaráda, kolegu, souseda, přítele nebo syna, no nevíte čím? Darujte něco, co se hodí každému. Darujte zdraví. Tato speciálně navržena sada produktů potěší a zároveň podpoří jejich zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete obdarovat svého bratra, kamaráda, kolegu, souseda, přítele nebo syna, no nevíte čím? Darujte něco, co padne vhod každému. Darujte zdraví.Tato sada obsahuje 3 kvalitní výživové doplňky, které podpoří zdraví a pokryjí výživové požadavky mužů všech věkových kategorii.

Balíček obsahuje:

  • Vápník + Hořčík + Vitamin D - Jelikož muži bývají často vyčerpaní a unavení z práce, tyto minerály podporují tvorbu energie, výkonnost a mají přirozený uklidňující účinek. Vápník je nezbytný pro zdravý růst a udržení zdravých kostí a zubů, snižuje riziko zlomenin a řídnutí kostí a zajišťuje pravidelnou srdeční činnost. Hořčík pomáhá zachovat správnou hladinu cholesterolu, udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí proti infarktu. Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a hořčíku, podílí se na fungovaní imunitního systému, pomáhá uklidňovat nervy, dopomáhá ke zdravému spánku a snižuje citlivost na bolest. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • B-komplex - Tento produkt pomáhá udržovat duševní rovnováhu a zlepšuje paměť a koncentraci. Příznivě působí proti osteoporóze, rakovině plic u kuřáků, pomáhá při neplodnosti a zmírňuje bolesti hlavy při migréně. Podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání a šedivění. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Multi Vitamineral - Obsahuje až 34 vitamínů a minerálů na podporu zdraví. Posiluje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů, kůže, dodává energii a snižuje únavu. Rovněž zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém a je nezbytný pro výživu svalů a tvorbu krve. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 

Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: