Vitamínový balíček pro MUŽE

Akce Tip
6 hodnocení
–10 %
Vitamínový balíček pro MUŽE
850 Kč –10 % 765 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Chcete obdarovat svého taťku, bratra, kamaráda, kolegu, souseda, přítele nebo syna, no nevíte čím? Darujte něco, co se hodí každému. Darujte zdraví. Tato speciálně navržena sada produktů potěší a zároveň podpoří jejich zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete obdarovat svého taťku, bratra, kamaráda, kolegu, souseda, přítele nebo syna, no nevíte čím? Darujte něco, co padne vhod každému. Darujte zdraví. Tato sada obsahuje 3 kvalitní výživové doplňky, které podpoří zdraví a pokryjí výživové požadavky mužů všech věkových kategorii.

Balíček obsahuje:

  • Vápník + Hořčík + Vitamin D - Jelikož muži bývají často vyčerpaní a unavení z práce, tyto minerály podporují tvorbu energie, výkonnost a mají přirozený uklidňující účinek. Vápník je potřebný na udržení zdravých kostí, zubů a také přispívá k normální srážlivosti krve. Hořčík přispívá ke snížení vyčerpání, únavy a také přispívá ke správné funkci psychiky. Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a fosforu, podílí se na fungovaní imunitního systému a přispívá k udržení zdravých kostí a správneho fungovaní svalů.
  • Vitamin C - Vitamin přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. Také přispívá k udržení správného fungování imunitního systému během intenzívní tělesné námahy či po ní a podporuje dobrý stav pokožky a kostí.
  • Multi Vitamineral - Multivitamín obsahuje až 36 složek v 1 kapsli. Je navržen tak, aby splnil požadavky lidí, kteří mají vysokou fyzickou i psychickou zátěž a dodal jim všechny potřebné živiny pro optimální fungování. Díky tekuté gelové kapsle se rychle vstřebává, snadno polyká a nezatěžuje žaludek.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: