Vitamínový balíček pro MUŽE

Akce Tip
6 hodnocení
–10 %
Vitamínový balíček pro MUŽE
850 Kč –10 % 765 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Chcete obdarovat svého taťku, bratra, kamaráda, kolegu, souseda, přítele nebo syna, no nevíte čím? Darujte něco, co se hodí každému. Darujte zdraví. Tato speciálně navržena sada produktů potěší a zároveň podpoří jejich zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete obdarovat svého taťku, bratra, kamaráda, kolegu, souseda, přítele nebo syna, no nevíte čím? Darujte něco, co padne vhod každému. Darujte zdraví. Tato sada obsahuje 3 kvalitní výživové doplňky, které podpoří zdraví a pokryjí výživové požadavky mužů všech věkových kategorii.

Balíček obsahuje:

  • Vápník + Hořčík + Vitamin D - Jelikož muži bývají často vyčerpaní a unavení z práce, tyto minerály podporují tvorbu energie, výkonnost a mají přirozený uklidňující účinek. Vápník je nezbytný pro zdravý růst a udržení zdravých kostí a zubů, snižuje riziko zlomenin a řídnutí kostí a zajišťuje pravidelnou srdeční činnost. Hořčík pomáhá zachovat správnou hladinu cholesterolu, udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí proti infarktu. Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a hořčíku, podílí se na fungovaní imunitního systému, pomáhá uklidňovat nervy, dopomáhá ke zdravému spánku a snižuje citlivost na bolest. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Vitamin C - Vitamin stimuluje imunitní systém v průběhu virových a bakteriálních infekcí k větším výkonům. Také pomáhá při léčení nachlazení, zmírňuje příznaky stresu a vyčerpání, snižuje riziko vzniku krevních sraženin a podporuje dobrý stav pokožky a zubov. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Multi Vitamineral - Obsahuje až 34 vitamínů a minerálů na podporu zdraví. Posiluje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů, kůže, dodává energii a snižuje únavu. Rovněž zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém a je nezbytný pro výživu svalů a tvorbu krve. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 

Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: